• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Wynajem podnośników koszowych Łódź – Rent-Expert wspiera murale łódzkie

Dziś jeszcze raz napiszemy o naszej zaprzyjaźnionej firmie prowadzącej usługi przy wykorzystaniu podnośników koszowych, czyli podestów ruchomych. Pragniemy zaprezentować Wam mały fragment działalności Rent-Expert. Na co dzień pracownicy zajmują się wykonywaniem bardzo standardowych zleceń, wypożyczaniem urządzeń do mycia okien, napraw dachów, montowania anten, kamer czy reklam wielkoformatowych. Tym razem jednak dajemy wam możliwość podziwiania efektów pracy wykonanej na ścianie jednej z łódzkich kamienic przy ulicy Pomorskiej 92.

Podnośniki koszowe i łódzkie murale

Murale łódzkie

Tzw. łódzkie murale cieszą się coraz większą popularnością, stają się obiektami wycieczek i traktowane są jako współczesna sztuka użytkowa – na naprawdę wielkim formacie i wymagająca niebywałych umiejętności artysty podejmującego się zrealizowania tego rodzaju dzieła.

Wykonanie muralu zajmuje wiele czasu, jest to czasochłonna praca, która artyście daje wiele satysfakcji. Jak widać, podnośnik koszowy, którego wynajęcie do różnych celów oferuje firma Rent-Expert idealnie się do tego nadaje.

W tym przypadku do czynienia mamy z dziełem chińskiego artysty Dal East. W swojej pracy na ogół wykorzystuje odwołania do przyrody i sił natury, wszystko zaś tworzy przy pomocy kreski. Naszym zdaniem jego dzieła naprawdę zapierają dech w piersiach. Cieszymy się, że również w Łodzi od dwóch dni możemy mieć zaszczyt podziwiania talentu artysty. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Pod tym linkiem znajdziecie inne prace artysty: http://www.daleast.com/

Kurs na podest ruchomy

Murale łódzkie

Ty też możesz być świadkiem powstawania takich współczesnych dzieł. Wystarczy, że przyjdziesz do Centrum Szkoleń i zgłosisz się na kursy na operatora podestów ruchomych. Dzięki szkoleniu ukończonemu w naszej firmie w niedługim czasie możesz zostać operatorem urządzeń transportu bliskiego, podnośników koszowych kategorii 1P i 2P.

Kurs odbywa się na naszym terenie szkoleniowym i składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z uprawnieniami UDT. Aby uzyskać uprawnienia do pracy na podestach niezbędne jest ukończenie egzaminu państwowego w obecności inspektora Urzędu Dozoru Technicznego.

Każda praca potrafi być bardzo ciekawa – dziś jesteśmy po prostu dumni z tego, że dzięki naszemu urządzeniu mogą powstawać takie dzieła, które pięknie zdobią miasto Łódź.