• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Gameplay + recenzja gry Forklift Truck Simulator 2009

Gameplay Forklift Truck Simulator 2009

Witajcie. Święta coraz bliżej nas, niektórzy pewnie kupili już prezenty gwiazdkowe, ale wiele osób ma pewnie to wydarzenie jeszcze przed sobą. Z tego powodu proponujemy zapoznanie się z naszą propozycją. Skierowana jest do graczy gier komputerowych oraz wszystkich, którzy zaczynają szkolenie na wózki widłowe lub od jakiegoś czasu posiadają już uprawnienia, ale chcą sobie odświeżyć podstawy prowadzenia wózka widłowego. Poniżej zamieszczamy pełen film prezentujący grę Forklift Truck Simulator 2009 z komentarzem.
Główne cechy gry – steruj wózkami widłowymi

Gra polega na prowadzeniu wózka widłowego i naszym głównym zadaniem w każdej z misji będzie przewiezienie ładunku z punktu A do punktu B. Niech jednak nie wydaje się Wam, że to takie łatwe zadanie – gracze staną przed różnego rodzaju wyzwaniami, przeszkodami, które trzeba będzie ominąć, przejazdami, na których niejednokrotnie przez nieuwagę można stracić "życie". Jeśli tak się stanie, to całą misję musimy powtarzać od początku – dlatego należy uważać, bo przy częstszym kuszeniu zabawa staje się coraz bardziej monotonna. Gra podoba mi się ze względu na w miarę realne doświadczenia przy prowadzeniu wirtualnego wózka widłowego oraz ciekawą, nieprzesłodzoną grafikę. Przy wyborze opcji w menu towarzyszy nam nienarzucające się tło muzyczne, zaś w trakcie rozgrywki usłyszymy prawdziwe dźwięki z hali. Po dłuższym czasie może się do wydać nurzące i męczące dla uszu, ale dźwięk zawsze możemy wyciszyć w ustawieniach gry.

Podsumowanie gry Forklift Truck Simulator

Jeśli chcecie zobaczyć, na czym polega życie magazyniera bądź operatora pracującego na hali, stacji kolejowej lub w innym miejscu, w którym niezbędne jest urządzenie transportu bliskiego, to zdecydowanie ta gra świetnie nadaje się do przetestowania. Jeszcze raz polecam Wam ją na święta i zachęcam do obejrzenia naszego w pocie czoła przygotowanego gameplaya, w którym możecie zobaczyć, jakie możliwości daje nam program Forklift Truck Simulator 2009. Jeżeli chcesz zrobić prawdziwy kurs na wózek widłowy odwiedźcie filie naszej firmy we Wrocławiu na ulicy Wagonowej 34.

PLUSY MINUSY
Realistyczna grafika Kamera, która zwłaszcza na początku może denerwować
Można odczuć warunki pracy operatora lub magazyniera Monotonny dźwięk pracy urządzenia
Tutorial pozwalający zapoznać się ze sterowaniem i zasadami gry Przygoda może się znudzić, jeśli często rozbijamy urządzenie
Różne tryby dla każdej z misji Brak możliwości save'a
Ogólna ocena:

Wymagania sprzętowe: Pentium IV 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza); 200 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8