• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Szkolenia z wydawnictwem Topagrar 2015

Przed nami druga edycja szkoleń organizowanych dla czytelników pisma Top Agrar. Po raz kolejny będą oni mieli okazję zdobyć uprawnienia w zakresie wózków widłowych i ładowarek teleskopowych. Współpraca w 2014 z Centrum Szkoleń cieszyła się sporym zainteresowaniem, czego efektem jest aż 536 przeszkolonych osób. Jest to niewątpliwie olbrzymi sukces akcji, stąd też decyzja o kontynuowaniu jakże owocnej współpracy. Czy tegoroczna edycja będzie cieszyła się równie dużym powodzeniem?

Nie da się ukryć, że dzięki kursom na ładowarki i wózki jezdniowe nastąpił znaczący wzrost jakości pracy przeszkolonych osób. Aż 68% przyznało, że był to główny powód podjęcia szkolenia, natomiast efekty okazały się niewymierne w porównaniu do włożonego czasu i poświęconej energii. Czytelnicy Top Agrar, najbardziej opiniotwórczego magazynu nowoczesnego rolnictwa po raz kolejny będą mogli zdobyć uprawnienia, które pozwolą im stać się wydajniejszymi w pracy oraz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i współpracowników.

W zeszłym roku szkolenia odbywały się w 7 miastach na terenie 4 województw, dzięki czemu były one praktycznie na wyciągnięcie ręki dla chętnych z każdego zakątka Polski. W tym roku również zadbano o to, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom kursantów z całego kraju i przygotowano następujący plan szkoleń:


17.01 – Kalska Wola 8 k. Łodzi, woj. łódzkie
24.01 – Gdańsk, ul. Siennicka 25, woj. pomorskie
31.01 – Warszawa, ul. Instalatorów 9, woj. mazowieckie
07.02 – Hotel „Wityng”, Mikorzyn 1A, Ślesin, woj. wielkopolskie
14.02 – „U Wąsińskich”, Świercze k. Olesna, ul. Weselna 4, woj. opolskie
21.02 – Dom Gościnny Jordan, Wodzisław Śląski, ul. Czyżowicka 85, woj. śląskie

klient-jordan klient-wasinscy klient-wityng

Niewątpliwym atutem akcji jest możliwość uzyskania pełnego pakietu międzynarodowych uprawnień w promocyjnej cenie. Należy dodać, że uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych (w tym ładowarek budowlanych) oraz wózków widłowych (wraz z wymianą butli LPG) są dożywotnie. Jest to więc najlepsza okazja na podjęcie decyzji o wzięciu udziału w szkoleniach.

Nie czekaj – podnieś swoje kwalifikacje i zgłoś się już dziś!