• Kurs na operatora kombajnów do zbioru owoców

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Seminarium operatora ładowaczy (czołowe, zawieszane i podczepiane): tur, tuz, cyklop.

Operator ładowaczy

W kontynuacji cyklu szkoleń na maszyny i urządzenia rolnicze Centrum Szkoleń dla swoich Klientów stworzyło nowe szkolenie z zakresu obsługi wszystkich typów ładowaczy. Podczas szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy uprzejmie przekazują Kursantom wiedzę o następujących rodzajach ładowaczy:

  • czołowe,
  • zawieszane,
  • podczepiane.

Po odbyciu kursu: Operator ładowaczy (czołowe, zawieszane, podczepiane) każdy uczestnik szkolenia będzie wiedział, czym są tury, tuzy i cyklopy oraz bez problemu potrafił będzie operować każdym z tych urządzeń.

Co oferujemy w ramach kursu?

Autorski program szkoleniowy na operatora ładowaczy jest złożony zgodnie z wymogami stawianymi przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas seminarium Kursanci zdobędą wiedzę dotyczącą:

  • budowy ładowaczy oraz specyfikacji ich stosowania
  • podstawowych wymagań i norm stawianych dla rolników w UE
  • zasad bhp podczas obsługi maszyn rolniczych oraz osprzętu pomocniczego.
Seminarium operatora ładowaczy: tur, tuz, cyklop

Dzięki zdobytej wiedzy Kursant nauczy się profesjonalnie obchodzić z każdym typem ładowaczy. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu, Centrum Szkoleń oferuje przeprowadzanie kursów na terenie całej Polski. Szkolenia odbywają się zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym.

Wymagania odnośnie kursu operatora ładowaczy

Podjąć kurs na operatora ładowaczy może każdy. Niezbędnym wymaganiem stawianym dla Kursanta jest jednak posiadanie minimum podstawowego wykształcenia oraz ukończenie 18 lat.

Z Centrum Szkoleń zostaniesz profesjonalnym rolnikiem! Nasi Kursanci maja szansę zrobienia kursu na raty!

Jeżeli natomiast poszukujesz kursu na wózki widłowe na terenie południowej Polskie, serdecznie zapraszamy do naszej filii we Wrocławiu http://www.centrumszkolen.net/kurs-na-wozki-widlowe-wroclaw/.