• Operator maszyn do pielęgnacji zieleni

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Operator maszyn i urządzeń do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych

Pielęgnacja zieleni

Zauważyliśmy, że coraz więcej osób zadaje nam pytania o kursy na urządzenia do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych. Pojawiają się one zazwyczaj podczas kursu na operatora pilarek. Dlatego właśnie, wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, postanowiliśmy przygotować kolejny kurs – kurs na operatora maszyn i urządzeń do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Dlaczego warto zrobić kurs na operatora maszyn i urządzeń do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych?

Przede wszystkim należy powiedzieć, że kurs nasz obejmuje kilka różnych urządzeń. Są to:

1. Pilarki mechaniczne

– w prezentowanym pakiecie można zdobyć m.in. uprawnienia na pilarki, które w ofercie Centrum Szkoleń pojawiły się już jakiś czas temu. Pilarki są pomocne w wykonywaniu prac pielęgnacyjnych przy drzewach oraz krzewach. Doskonale nadają się do pracy zarówno w przydomowym ogródku, jak i w zawodzie leśnika czy ratownika.

2. Kosy mechaniczne

– przedstawiamy wam nowość. Nasz pakiet obejmuje również kosy mechaniczne. Urządzenia te przydatne są w pracach wymagających większej prezycji, pozwalają na dokładniejsze skoszenie trudnodostępnego terenu niż tradycyjne kosiarki. Zależnie od mocy i przeznaczenia kosy mechaniczne mogą służyć do koszenia małych trawników, ale również do wykaszania naprawdę dużych powierzchni.

3. Nożyce/sekatory mechaniczne

– wśród narzędzi przeznaczonych dla ogrodników i osób pielęgnujących tereny zielone nie mogło zabraknąć również szkolenia z zakresu nożyc i sekatorów mechanicznych. Są to urządzenia pomocnicze, które służą do przycinania żywopłotów, zwłaszcza w trudnodostępnych miejscach, np. przy ścianie czy murze.

Nasi kursanci mają szansę zrobienia u nas KURSU NA RATY:

Kursy na Raty

4. Urządzenia do sprzątania liści

– poprzednie urządzenia na ogół przydają się wiosną i latem. Ponieważ nasz pakiet pozwala zyskać uprawnienia operatora maszyn i urządzeń do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych, to teraz pora na przedstawienie maszyn, które pomogą Ci utrzymać porządek na terenie zielonym również jesienią. Uczymy osbługiwać fachowe urządzenia do sprzątania liści: dmuchawy do liści, odkurzacze liści, zbieracze do liści. Dzięki naszemu szkoleniu zostaniesz profesjonalistą w pracach ogrodowych – przyda się każdemu miłośnikowi ogrodu domowego oraz pracownikom terenów miejskich, takich jak parki czy ogrody botaniczne.

5. Odśnieżarki

– gdy nadejdzie zima, nie będziesz musiał martwić się zalegającym pod Twoimi drzwiami śniegiem. Dzięki naszemu pakietowi kursów zdobędziesz również uprawnienia do obsługi odśnieżarek. Odśnieżarki bardzo przydają się zarówno do prac na małym i wielkim terenie, prywatnym oraz miejskim, publicznym. U nas możesz nauczyć się obsługiwać odśnieżarki pchane i odśnieżarki samojezdne.

6. Urządzenia i sprzęt pomocniczy w pracach pielęgnacyjno-porządkowych

– oprócz wymienionych urządzeń u nas poznasz sprzęt pomocniczy w pracach pielęgnacyjno-porządkowych. Co kryje się za tą nazwą? Przyczepki, rozdrabniacze i rębaki. Dowiesz się, jak użytkować te maszyny i w jaki sposób prawidłowo je serwisować.

Zapraszamy do naszej firmy. Skorzystaj z atrakcyjnego – również cenowo - pakietu kursów: w tym jednym programie zawierają się: kurs na pilarki, kurs na kosy mechaniczne, kurs na nożyce/sekatory mechaniczne, kurs na urządzenia do sprzątania liści, kurs na odśnieżarki i inne urządzenia.

Wymagania

Aby wziąć udział w naszych kursach z pakietu Operator maszyn i urządzeń do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych należy spełnić kilka prostych warunków:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • mieć wykształcenie minimum podstawowe,
  • mieć komplet badań lekarskich zaświadczających o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora maszyn i urządzeń do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych.