• Kurs na operatora kombajnów do zbioru owoców

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Seminarium na obsługę deszczowni i przyczep wężowych oraz pomp do wody

Kurs obsługi deszczowni

W celu podlewania upraw oraz zabezpieczenia gruntu niezbędną wilgotnością w rolnictwie stosuje się specjalne urządzenia przeznaczone do pompowania, rozpylania oraz irygacji wody. Do takich urządzeń zaliczamy deszczownie, przyczepy wieżowe i pompy do wody. Aby eksploatacja tych maszyn odbywała się w skuteczny sposób, pracownik powinien posiadać praktyczne umiejętności i teoretyczną wiedzę, dotyczącą obsługi tych urządzeń. W związku z tym Centrum Szkoleń stworzyło nowe seminarium na obsługę deszczowni i przyczep wieżowych oraz pomp do wody.

Co oferujemy?

Seminarium skierowane jest zarówno do początkujących rolników, jak i doświadczonych pracowników rolnictwa, którzy mają zamiar podnieść kwalifikacje zawodowe lub uzyskać nowe umiejętności. Zagadnienia omawiane podczas seminarium:

Deszczownie
  • co to jest irygacja,
  • jakie są urządzenia do pompowania, rozpylania, irygacji wody,
  • rodzaje i budowa deszczowni,
  • rodzaje i budowa pomp do wody.

Odbyć seminarium można w trzech ośrodkach szkoleniowych, mieszczących się w Łodzi, Gdańsku, Warszawie. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu Centrum Szkoleń organizuje kursy dla grup szkoleniowych na terenie całej Polski. Zamawiając kurs w Centrum Szkoleń możesz liczyć nie tylko na profesjonalne i odpowiedzialne podejście, ale i na atrakcyjne konkurencyjne ceny.

Wymagania dla Kursantów

Zapisać się na seminarium na obsługę deszczowni i przyczep wieżowych oraz pomp do wody może każdy, lecz niezbędnym jest posiadanie minimum podstawowego wykształcenia oraz ukończone 18 lat.

Nasi Klienci mogą zrobić kurs na raty.

Jeżeli amsz już uprawnienia rolnicze, być może potrzebujesz zrobić szkolenie UDT na jakieś urządzenie. W naszej firmie zrobisz kurs na dowolne urządzenie z egzaminem państwowym.