• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Odśnieżarki, kosy spalinowe, kosiarki, kombajny, sieczkarnie, prasy.

Już tydzień temu pisaliśmy Wam o wielkich zmianach, które mają się pojawić w Centrum Szkoleń. Wtedy ujawniliśmy tylko informacje o trzech nowych kursach – kurs na kombajny, kurs na sieczkarnie, kurs na prasy. Dziś odsłonimy kolejne rąbka tajemnicy, opowiemy o tych oraz innych urządzeniach, które na dobre zagoszczą w naszej ofercie. Dzięki temu artykułowi dowiecie się czegoś więcej na temat nowych kursów. Komu i do czego mogą się przydać, kiedy warto mieć uprawnienia?


Uważnie obserwujcie naszą stronę internetową w trakcie tego i następnego tygodnia, ponieważ co jakiś czas dodawane będą nowe podstrony mówiące o nowych kursach i szkoleniach!

Przedstawiamy Wam nowe kursy, o których informacje pojawią się na naszej stronie

Odśnieżarki

Dlaczego warto zrobić uprawnienia na poszczególne urządzenia?

Kombajny – uprawnienia na te urządzenia przydadzą się rolnikom chcącym w pełni bezpiecznie oraz zgodnie z normami UE pracować przy zbieraniu zboża. Głównie służy do zbioru pszenicy, jęczmienia, żyta, owsa i pszenżyta. Po uprzedniej adaptacji można wykorzystać go do zbioru rzepaku, słonecznika, kukurydzy oraz roślin motylkowych.

Sieczkarnie – sieczkarnie samojezdne pozwalają rolnikom usprawnić pracę przy siekaniu, miażdżeniu i rozdrabnianiu zebranego materiału i transportowaniu go do przyczepy. Kurs na sieczkarnię samojezdną daje jedne z najważniejszych dla rolników uprawnień niezbędnych do właściwej i bezpiecznej pracy z urządzeniem.

Prasa wysokiego stopnia zgniotu – nie może być mowy o profesjonalnym rolniku, jeśli ten nie posiada uprawnień do obsługi prasy wysokiego stopnia zgniotu. W Centrum Szkoleń zdecydowaliśmy się na przygotowanie tego kursu, ponieważ prasa taka pozwala na zmniejszenie objętości zebranego materiału aż o 85%. Jest to więc najlepsza z dostępnych dla rolników opcji.

Odśnieżarki Oprócz kursów rolniczych mamy do zaoferowania również wiele innych ciekawych szkoleń, na które mogą zapisać się wszyscy zainteresowani. Każde z tych uprawnień zwiększa szanse na rynku pracy.

Maszyny i urządzenia czyszczące – w każdym zakładzie niezbędne są osoby posiadające szczególne umiejętności w zakresie utrzymania porządku na terenie budynku oraz na zewnątrz niego. Osoba po naszym kursie jest doskonale przygotowana do pracy na wszystkich urządzeniach czyszczących (szczotki mechaniczne, samojezdne maszyny czyszczące, polerki, odkurzacze profesjonalne, ciśnieniowe urządzenia myjące) oraz do przygotowywania odpowiednich środków chemicznych.

Maszyny i urządzenia do całorocznej pielęgnacji terenów zielonych – kolejny kurs skierowany jest do wszysktich miłośników przyrody i terenów zielonych. Jak wiadomo, tylko ktoś, kto posiada właściwe umiejętności w zakresie pielęgnacji roślin może liczyć na ich odpowiedni wzrost. W naszym pakiecie znajdują się więc kursy na: pilarki, kosy mechaniczne, nożyce i sekatory mechaniczne, urządzenia do sprzątania liści, odśnieżarki.

Kosy spalinowe – łatwe i przyjemne w obsłudze urządzenia pozwalające na przycinanie trudnodostępnych miejsc, do których ciężko jest dotrzeć przy pomocy zwykłych kosiarek. Nasze uprawnienia przydadzą się nie tylko użytkonikom prywatnym, chcącym domowe ogródki utrzymać w porządku, ale również profesjonalnym leśniczym i pracownikom parków miejskich i pomników przyrody.

Kosiarki samojezdne – wydawałoby się, że nie ma nic prostszego niż skoszenie trawnika? Nie do końca tak jest – w Centrum Szkoleń podczas kursu na kosiarki mechaniczne uczymy właściwej eksploatacji tego rodzaju urządzeń – na wszystkich poziomach zaawansowania. Pokazujemy, że kosiarki mogą służyć do prywatnych celów, jak skoszenie trawy w ogrodzie, ale również do bardziej zaawansowanych prac na większych przestrzeniach zielonych.

W ręce naszych klientów oddajemy profesjonalnie przygotowane kursy i szkolenia, dzięki którym szybko i łatwo można stać się fachowcem w danej dziedzinie. U nas nie ma "zbędnego gadania", uczymy samych istotnych rzeczy, dlatego wszyscy kursanci są zadowoleni z naszej oferty.

Zapraszamy do korzystania z nowych usług naszej firmy.