• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Montaż ozdób świątecznych, Montaż oświetlenia świątecznego, bombek na choinkach

Zima, okres świąt i chodzenia po sklepach w celu poszukiwania prezentów – ten czas zbliża się i już niedługo wszędzie będziemy mogli dostrzec tu i ówdzie zawieszone ozdoby, lampki, kolorowe łańuchy. Wszystko to wygląda naprawdę bajecznie i jest wręcz niezbędne, jeśli w listopadzie i grudniu chcemy utrzymać dobry kontakt z naszym klientem, zachęcić go do zakupów właśnie w naszym sklepie. Na przeciw tym specyficznym potrzebom wychodzi firma Rent-Expert, która oferuje usługi podnośnikami koszowymi.

Dlaczego warto zainwestować w ozdoby świąteczne?

Montaż ozdób świątecznych

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto skorzystać z wynajmu podnośnika koszowego w zakresie montażu ozdób świątecznych.

Po pierwsze jest to niezawodny sposób, by wzbudzić zainteresowanie osób przechodzących obok stoiska w ten sposób ozdbionego. Od zawsze jest tak, że ludzie na ogół wybierają to, co jest kolorowe i interesujące, a omijają rzeczy nudne i bezbarwne. Ważne jest więc, by na tle innych sklepów czy budynków – Twój wyróżniał się przyjaznym i zachęcającym wyglądem.

Po drugie montaż ozdób świątecznych, bożonarodzeniowych światełek i ozdóbek stwarza niepowtarzalny klimat, wszędzie od razu staje się cieplej i przyjemniej. Dlaczego nie miałoby więc tak być również u Ciebie?

Jak dzielimy ozdoby świąteczne?

Montaż ozdób świątecznych

Na ogół ozdoby świąteczne dzieli się na dwie kategoria: na ozdoby statyczne i ozdoby dynamiczne. Ten podział wiąże się w pewien sposób z funkcją, jaką dana rzecz ma spełniać. Np. do ozdób statycznych zaliczymy wszystkie łańcuchy, bombki, choinki i inne elementy wiszące lub wolnostojące. Zaś mianem elementów dynamicznych określa się sztuczne chodzące mikołaje, zabawki, ozdoby poruszające się, wydające różnego rodzaju dźwięki, wygrywające melodie świąteczne i inne obiekty, które stwarzają możliwość interakcji z użytkownikiem.

Dlaczego skorzystać z podnośnika koszowego?

Zawieszanie świątecznych ozdób na znacznych wysokościach może okazać się zajęciem dość problematycznym i technicznie trudnym do zrealizowania. Choć do 2-3 metrów można skorzystać ze zwyczajnej drabiny, to potem podobne rozwiązania niestety zawodzą. Najbardziej potrzebną w tym momencie osobą jest operator urządzeń transportu bliskiego z uprawnieniami UDT, a najbardziej pożądanym urządzeniem – podest ruchomy, który pozwoli wznieść się na wymagany poziom i bezpiecznie pracować.

Montaż ozdób świątecznych

Prace wykonane przy użyciu podnośnika koszowego w firmie Rent-Expert charakteryzują się dbałością o szczegóły, profesjonalizmem i stabilnością – to są trzy najważniejsze wyznaczniki dobrze wykonanego zadania. Istotne jest też to, że urządzenia są odpowiednio dozorowane, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo ich użytkownikom.

Skorzystaj z zimowych propozycji – wynajem podnośnika koszowego

Firma Rent-Expert oferuje zawieszanie ozdób świątecznych nie tylko dla właścicieli sklepów i galerii handlowych. Z usług podnośnikiem koszowym mogą skorzystać również władze miejskie, poszczególne, prywatne osoby chcące w oryginalny sposób ozdobić swój dom czy budynek biurowy. To doskonałe rozwiązanie, by w prosty sposób zawiesić łańcuchy oraz sznury światełek na przykład nad oknem lub na dachu. Tak samo można udekorować mosty czy inne elementy infrastruktury miejskiej.

Polecamy usługi podnośnikami koszowymi w zaprzyjaźnionej firmie Rent-Expert, w której pracują sami fachowi operatorzy podestów ruchomych z uprawnieniami UDT. Niby zimy jeszcze nie widać, ale sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami i dlatego warto już dziś zainteresować się profesjonalnym wykonaniem usług podnośnikami koszowymi.