• Szkolenia dla kadr kierowniczych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Magazynier: kurs lub szkolenie dla kadry kierowniczej na wszystkich poziomach zarządzania

Jakiś czas temu zaproponowaliśmy Wam szkolenie na magazyniera. Ze względu na potrzeby rynku naszych kursantów przygotowaliśmy kurs na magazyniera dla kadry kierowniczej na wszystkich poziomach zarządzania. Dzięki temu kursowi każdy może poprawić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi magazynu, również na stanowisku managera (kierownika logistyki).

Kadra kierownicza

Proponujemy kurs na magazyniera dla kadry kierowniczej na wszystkich poziomach zarządzania. Co to oznacza? Do wyboru masz aż cztery moduły, dzięki którym doskonale poznasz specyfikę pracy w magazynie oraz zasady efektywnego zarządzania nim. Proponujemy następujące poziomy zaawansowania:

  • A1 (podstawowy) – pracownik magazynu
  • A2 (średni) - administrator magazynu, brygadzista (team leader)
  • A3 (zaawansowany) - kierownik magazynu (supervisor)
  • A4 (professional) - kierownik logistyki (manager)

Kurs na pracownika magazynu (A1)

Program A1 pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu pracy w magazynie. Przygotowuje do korzystania z programów komputerowych ułatwiających magazynowanie towaru, zapoznaje z głównymi założeniami logistycznymi i wprowadza kursanta w tematykę towaroznawstwa oraz ewidencji zapasów magazynowych.

Kurs na administratora magazynu (teamleader, A2)

Program A2 przeznaczony jest dla tych, którzy ukończyli szkolenie na magazyniera na poziomie A1 i posiadają już podstawową wiedzę z zakresu logistyki i towaroznawstwa. Dzięki szkoleniu na magazyniera dla kadry kierowniczej na poziomie A2 (kurs na administratora magazynu) kursant pozna zasady prowadzenia administracji magazynu, efektywnej współpracy z działem obsługi klienta, nadzoru nad terminowym i zgodnym z dokumentami rozładunkiem towaru czy też prawidłowego wprowadzania danych do systemu i ich archiwizacji.

Kurs na kierownika magazynu (supervisor, A3)

Na poziomie A3 – kurs na kierownika magazynu – kursant zapoznaje się z zasadami prowadzenia magazynu, odpowiedzialnością w zakresie prawidłowej organizacji i pracy magazynu. Kierownik magazynu odpowiedzialny jest również za właściwe rozporządzanie magazynowanymi zasobami i optymalne ich ustawienie. Musi również posiadać narzędzia do nadzoru pracy magazynierów i potrafić koordynować przepływ towarów.

Kurs na kierownika logistyki (A4, manager)

Ostatni poziom naszego kursu na magazyniera dla kadry kierowniczej to kurs na kierownika logistyki (A4). Podczas szkolenia kursant poznaje i utrwala sobie wszystkie procesy logistyczne. Do głównych obowiązków kierownika logistyki należą: współpraca z szefami działu, innymi kierownikami; przygotowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych; wydanie i przyjmowanie zleceń i przekazywanie ich do magazynu; kontakt z dostawcami i klientami.

Wybierz nasz kurs na magazyniera dla kadry kierowniczej i popraw swoje kwalifikacje. Dzięki temu kursowi łatwiej będzie Ci się starać o pracę na stanowisku kierowniczym w karierze magazyniera. Zapraszamy do Centrum Szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Szkoleń.

Nasi kursanci mają szansę zrobienia u nas KURSU NA RATY:

Kursy na Raty