• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na odśnieżarki, Szkolenia na odśnieżarki

Ten temat może Was dziwić – zwłaszcza, że dopiero co pożegnaliśmy wakacje, a lato w sumie cały czas trwa w najlepsze. Dlaczego więc mamy czelność przypominać o białej i nielubianej przez wiele osób zimie? Jako Centrum Szkoleń wyznajemy pewną zasadę – warto być systematycznym i przewidującym. O kursie na odśnieżarki właśnie dlatego piszemy dzisiaj, a nie za trzy miesiące, kiedy nasze domy i miasta będą tonąć w zaspach śnieżnych. Wtedy będzie już potrzebna umiejętność korzystania z urządzenia, jakim jest odśnieżarka elektryczna lub odśnieżarka spalinowa. Zapraszamy więc do lektury tego prewencyjnego artykułu.


Dla kogo jest odśnieżarka?

Kursy na odśnieżarki

Ponieważ ostatnio w naszej ofercie szkoleniowej pojawiły się kursy na odśnieżarki, dlatego zapraszamy do lektury na temat obsługi tego rodzaju maszyn.

Kurs na odśnieżarkę przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych efektywnym usuwaniem śniegu na małych i dużych przestrzeniach: zarówno dla właścicieli niewielkich przydomowych ogrodów, jak pracowników miejskich mających za zadanie dbać zimą o porządek na ulicach, chodnikach, w parkach oraz większych terenach.

Jak działają odśnieżarki?

Większość odśnieżarek przeznaczona jest do pracy również w bardzo niskich temperaturach, dlatego na ogół nie występuje żaden problem z ich uruchomieniem. Mogą pracować nawet do kilkunastu godzin bez przerwy, a dzięki specjalnej budowie dokonuje kruszenia zamrożożnego, twardego lub nawet zlodowaciałego śniegu. Zmielony w ten sposób śnieg wydostaje się na zewnątrz przy pomocy małej armatki. Wiele odśnieżarek posiada możliwość regulacji wyrzutu śniegu (maksymalnie do 10 m.)

Dlaczego warto zrobić kurs na odśnieżarkę, dlaczego warto mieć odśnieżarkę?

Kursy na odśnieżarki

Nie zawsze odśnieżarka spalinowa lub elektryczna jes stałym wyposażeniem naszego ogrodu lub komórki z narzędziami. Wiele osób preferuje tradycyjne pługi do odśnieżania, łopaty i inne standardowe wyposażenie. Trzeba jednak zauważyć, że odśnieżanie przy ich pomocy jest po prostu męczące i mało efektywne. Każdy może kupić odśnieżarkę elektryczną lub spalinową, ale należy pamiętać, że nauka prawidłowej jej obsługi może zająć sporo czasu, a mimo tego korzystanie z urządzenia może być czasem niebezpieczne. Dlatego my proponujemy Wam idealne rozwiązanie na zimę: szkolenie na odśnieżarki.

Ponieważ samo szkolenie musi potrwać jakiś czas, to zachęcamy do zapisania się na nie już teraz, ponieważ zimą może być to niewykonalne – zresztą uprawnienia na odśnieżarki robi się po to, by w przyszłości móc samemu we właściwy sposób oczyszczać swoje podwórko czy teren miejski ze śniegu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursu na odśnieżarki w naszej firmie Centrum Szkoleń.