• Kursy na wózki widłowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy z zakresu obsługi wózków widłowych (jezdniowych)

Celem kursu jest przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych. W naszych ośrodkach szkoleniowych posiadamy kilka rodzajów wózków widłowych wiodących producentów, które są cały czas dostępne dla kursantów. Są to wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem, wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem, wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia, wózki unoszące, wózki naładowne oraz wózki ciągnikowe (stare kategorie I WJO, II WJO, III WJO).

Szkolenia na wózki widłowe

Wózek widłowy nr.1

W trakcie prowadzonego szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy z pełną dbałością o klienta, bezstresowo przekazują całą posiadaną wiedzę, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy.

Preferujemy indywidualny tryb prowadzenia szkoleń, więc dni oraz godziny spotkań każdy ustala według swoich preferencji.

Zajęcia praktyczne odbywają się na halach treningowych co daje nam całkowitą niezależność od warunków atmosferycznych i pozwala skupić się wyłącznie na wyznaczonych zadaniach.

Uprawnienia do obsługi wózków

Po ukończeniu kursu operator otrzymuje zaświadczenia o ukończonym kursie oraz oczekuje na termin egzaminu państwowego. Po zdaniu egzaminu oczekujemy na uprawnienia i gdy je dostaniemy zostaną o tym Państwo powiadomieni. Zaświadczenia kwalifikacji do obsługi wózków podnośnikowych obowiązują na terenie całego kraju i nie dzielą się ze względu na:

  • typu
  • udźwigu
  • wysokości podnoszenia
  • sposobu napędu
  • oraz uprawnienia do wymiany butli z gazem LPG.
Flaga Uni Europejskiej

Naszych klientom wydajemy uprawnienia w języku:

  • angielskim (bez dodatkowych opłat)
  • norweskim (bez dodatkowych opłat)
  • niemieckim (bez dodatkowych opłat)

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu

Kursy dla firm

Jako firma o zasięgu ogólnopolskim prowadzimy szkolenia dla prywatnych grup zorganizowanych, oraz firm i zakładów na terenie całego kraju, lub w naszych ośrodkach stacjonarnych mieszczących się w Gdańsku, Łodzi, Warszawie i Szczecinie. Jedynym warunkiem przeprowadzenia szkolenia poza ośrodkami stacjonarnymi jest posiadanie przez zamawiającego odpowiedniego urządzenia (wózka) lub uzgodnimy dostarczenie naszego, natomiast dojazd instruktorów jest bezpłatny.

Korzyści z kursu w naszej firmie

Uzyskanie uprawnień operatora wózka widłowego niesie ze sobą szereg innych korzyści, takich jak większe szanse na rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe pozwoli zdobyć umiejętności dające możliwość awansu w danym miejscu pracy. Zakończone egzaminem szkolenie na widlaki jest o tyle korzystne, że urządzenia te stosuje się w coraz większej ilości firm.

Nasza nowo otwarta filia we Wrocławiu oferuje kursy na wózki widłowe we Wrocławiu dla osób z południowej Polski.

Udogodnienia dla naszych kursantów

Wózek widłowy nr.3

Centrum Szkoleń oferuje Kursantom szkolenia 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota) w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Jest to oczywiste udogodnienie dla wszystkich tych, którzy pracują w systemie zmianowym, ponieważ tak długie godziny otwarcia pozwalają pogodzić obowiązki z rozpoczęciem szkolenia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż Kursant sam wyznacza sobie godziny, w których chce odbyć kurs. Zajęcia prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Centrum Szkoleń gwarantuje Kursantom możliwość pobierania nadprogramowych godzin nauki gratis w wypadku, gdy podstawowy czas trwania szkolenia okaże się niewystarczający. Centrum Szkoleń dysponuje własnymi halami treningowymi, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie zajęć praktycznych bez względu na warunki atmosferyczne.

Warunki

Warunkiem podjęcia szkolenia jest ukończone 18 lat oraz minimum podstawowe wykształcenie. W cenę kursu wliczone są obowiązkowe badania lekarskie, dzięki czemu Klienci zwolnieni są z dodatkowych kosztów.

Kurs magazyniera

Wózek widłowy nr.2

Kurs na magazyniera to kolejna z propozycji, którą daje Państwu firma Centrum Szkoleń. Podczas tych zajęć dowiesz się wszystkiego, co w pracy potrzebne: jakie są procesy magazynowe, czym zajmuje się towaroznawstwo, jak prawidłowo wykonać ewidencję towarów i ich inwentaryzację, jak obsługiwać programy magazynowe i skaner. Nasze szkolenia na magazyniera wyróżniają się na tle wszystkich innych – oferujemy dogodne godziny dla naszych kursantów i miłą atmosferę podczas szkolenia. Serdecznie zapraszamy do firmy Centrum Szkoleń.