• Kursy na wciągarki

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na wciągniki i wciągarki

Wciągarka nr.1 Centrum Szkoleń zajmuje się organizacją kursów na wciągarki kategorii II W, czyli wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe. Na koniec kursu każdy jego uczestnik podchodzi do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego. Po jego poprawnym zdaniu operator uzyska bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające go do obsługi wszystkich typów wciągników i wciągarek.

Profesjonalne kadra dydaktyczno-wykładowa oraz instruktorska daje gwarancję iż przekazanie wiedzy odbędzie się z zachowaniem wszelkich standardów w rzetelny sposób, dzięki czemu kursanci posiądą wiadomości o:

  • budowie
  • bezpiecznej eksploatacji wciągników i wciągarek
  • sposobach postępowania w sytuacjach niebezpiecznych
  • oraz uzyskają umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi tych urządzeń

Uprawnienia na wciągniki

Na koniec kursu każdy jego uczestnik podchodzi do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego. Po jego poprawnym zdaniu operator uzyska bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające go do obsługi wszystkich typów wciągników i wciągarek.

Promocja hakowy sygnalista
Flaga Uni Europejskiej Naszych klientom wydajemy uprawnienia w języku:
  • angielskim (bez dodatkowych opłat)
  • norweskim (bez dodatkowych opłat)
  • niemieckim (bez dodatkowych opłat)

Kursy na wciągarki

Zajmujemy się pełną organizacją kursów, praktycznym i teoretycznym przygotowaniem do egzaminu UDT. Dbamy by zaplecze dydaktyczne i urządzenia treningowe spełniały wszystkie normy i wymagania nałożone odpowiednimi przepisami. Organizujemy kursy w całej Polsce, również w takich miastach jak: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Bydgoszcz, Gliwice, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Szczecin i inne. Organizujemy transport grup zorganizowanych do naszych hal szkoleniowych.

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu

Wciągarka nr.2Jako firma o zasięgu ogólno polskim prowadzimy szkolenia dla prywatnych grup zorganizowanych, oraz firm i zakładów na terenie całego kraju, lub w naszych ośrodkach stacjonarnych mieszczących się w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Jedynym warunkiem przeprowadzenia szkolenia poza ośrodkami stacjonarnymi jest posiadanie przez zamawiającego odpowiedniego urządzenia, natomiast dojazd instruktorów jest bezpłatny.

Korzyściz naszych certyfikatów

Dzięki uczestnictwie w szkoleniu na wciągarki, Kursanci mogą uzyskać niezbędne uprawnienia do obsługi tych maszyn. Stają się atrakcyjniejsi dla potencjalnych pracodawców, gdyż podniesienie kwalifikacji idzie w parze z większymi szansami na rynku pracy.

Udogodnienia dla Kursantów

Osoby chcące rozpocząć kurs na wciągarki mają możliwość odbywania go w dogodnym dla siebie terminie, ponieważ nasza firma otwarta jest codziennie, z wyjątkiem niedziel, w godzinach 9:00-20:00. Jest to również atutem w przypadku, gdy Klienci ograniczeni są czasowo, czego powodem jest np. nienormowany czas pracy. Zajęcia organizowane przez Centrum Szkoleń prowadzone są indywidualnie lub grupowo. Wciągarka nr.2 Zaletą podjęcia szkolenia na wciągarki w naszej firmie jest również to, że w wypadku, gdy Kursant będzie zmuszony brać udział w zajęciach praktycznych w wymiarze większym, niż obowiązkowy czas trwania szkolenia, dodatkowe godziny nauki otrzymuje gratis. Zadaszone hale treningowe, którymi dysponuje firma to wyjątkowy atut, ponieważ dzięki temu szkolenia na wciągarki mogą odbywać się o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Warunki uczestnictwa w kursie

Aby przystąpić do szkolenia należy mieć skończone 18 lat oraz posiadać przynajmniej podstawowe wykształcenie. Obowiązkowe jest wykonanie badań lekarskich, które zaświadczą o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia kursu. Badania zapewnia nasza firma, a co za tym idzie – są one wliczone w cenę kursu.