• Kursy i szkolenia na maszyny do układania kostki brukowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na układarki do kostki brukowej

Szkolenia na układarki do kostki

Układanie kostki brukowej to bardzo ciężkie i czasochłonne zajęcie, wymagające dużej precyzji i dokładności oraz zaangażowania wielu osób zwłaszcza gdy do położenia jest bardzo duża powierzchnia. Z pomoca przychodza nowoczesne maszyny przeznaczone do tego celu, tzw. układarki do kostki brukowej.

Szkolenia UDT na układnice kostki brukowej

Dzięki zastosowaniu specjalnych układarek do kostki brukowej, możliwe staje się położenie nawet do 1000m2 kostki dziennie. Taka wydajność pracy możliwa jest dzięki zastosowania specjalnych maszyn i urządzeń do układania kostek brukowych. Maszyny te posiadają bardzo wiele elementów:

  • wielofunkcyjne chwytaki (krawężników, głazów, galanterii betonowej, bruku)
  • system hydraulicznego sterowania
  • hydrauliczny chwytak
  • możliwość pracy w trybie automatycznym

Uprawnienia UDT

Stopień skomplikowania maszyny do układania kostki brukowej sprawia, iż niezbędne do ich obsługiwania są uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. W Centrum Szkoleń prowadzimy kursy również na te urządzenia. Każdy kursant po naszym kursie zdobędzie niezbędne uprawnienia do obsługi tego urządzniea.

Maszyna do układania kostki - Kurs

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze kursy układnic do kostki brukowej, które organizujemy w naszych ośrodkoach szkoleniowych w Łodzi, Warszawie i Gdańsku. Możemy również przeprowadzić takie szkolenia dla grup zorganizowanych i dla firm w Państwa siedzibie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków szkolenia.

Warunki przystąpienia do kursu

Podejmując szkolenie na układarki, trzeba mieć ukończone 18 lat oraz minimum podstawowe wykształcenie. Nie może być poza tym żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, dlatego niezbędne jest wykonanie badań lekarskich. Nasza firma zapewnia ich przeprowadzenie, a cena badań wliczona jest w koszt całego kursu.