• Kursy na raty

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na raty w Centrum Szkoleń

Santander

Może kiedyś chciałeś zdecydować się na kurs w firmie Centrum Szkoleń, ale stwierdziłeś, że musisz poczekać, aż odłożysz odpowiednią kwotę pieniędzy na szkolenie? Wiesz, jak to jest: zbierasz na coś pieniądze, ale po jakimś czasie pojawiają się ważniejsze wydatki. I znów musisz czekać, aż będziesz miał odpowiednią ilość środków.

TERAZ W CENTRUM SZKOLEŃ KURSY MOŻESZ KUPIĆ NA RATY!!!

Santander

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi kursów spłacanych na raty postanowiliśmy stworzyć taką ofertę, która dla naszych klientów będzie najbardziej atrakcyjna i rzeczywiście nie wypierze ich portfeli z niezbędnej do życia gotówki.

Kurs na wózki jezdniowe czy jakiekolwiek inne urządzenia transportowe to produkt (usługa) – kupowany jak każdy inny towar. A ponieważ produkty te są czasem w cenach wykraczających poza jednorazowe możliwości finansowe niektórych uczestników, chcemy Wam zaproponować, drodzy Kursanci, nową ofertę.

W jaki sposób działa kurs na raty?

Wystarczy, że wykonasz cztery podstawowe kroki i już będziesz mógł się cieszyć nowym szkoleniem, które zrealizujesz w dogodnym dla Ciebie czasie. Oto krótka instrukcja, jak kupić taki produkt:

Raty na kursy 1

Wybierz kurs, który chcesz ukończyć

Wybierz, jaki kurs chcesz zrobić w naszej firmie – zapoznaj się ze szczegółową ofertą na naszej stronie. Proponujemy naprawdę różne szkolenia: od standardowych na wózki widłowe po rolnicze (np. operator sieczkarni samojezdnej).Raty na kursy 2

Zapytaj Instruktora o kredyt ratalny Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank umożliwia zakupienie produktu na raty. Zapytaj nas o szczegóły, a na pewno opowiemy o wszystkich zasadach brania kredytu.
Raty na kursy 3

Wypełnij wniosek kredytowy

To zajmie Ci tylko kilka chwil. Najpierw krótki czas oczekiwania na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej, potem już tylko zostaje podpisać umowę.
Raty na kursy 4

Podpisz umowę i ciesz się nowymi uprawnieniami

Tylko cztery kroki dzielą Cię od zrobienia atrakcyjnych na rynku pracy uprawnień UDT. Nie zastanawiaj się i wybierz nasze nowe kursy na raty.