• Kursy na ładowarki teleskopowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy z zakresu ładowarek teleskopowych

Ładowarki teleskopowe to rodzaj wózków widłowych, które należą do kategorii wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem ( stara kat. I WJO). Są to wózki podnośnikowe ze zmienną fazą wysięgu, zwane też inaczej wielozadaniowymi nośnikami osprzętu. Z uwagi na nowoczesną konstrukcję i funkcjonalność, ładowarki coraz częściej wypierają starsze modele wózków jezdniowych.

W dzisiejszych czasach stosowane są zarówno w rolnictwie, jak i w przemyśle i branży budowlanej.

Centrum Szkoleń udostępnia Kursantom ładowarki teleskopowe takich firm, jak: Manitou-ROTO, JCB, Dieci, Bobcat. Na naszym placu manewrowym znajduje się minimum 20 różnych maszyn tego typu. Najstarsza z nich została wyprodukowana w 2006 roku.

Uprawnienia

Po ukończeniu kursu na ładowarki teleskopowe operator uzyskuje bezterminowe uprawnienia do obsługi wszystkich ich typów, marek, wszelkiego rodzaju osprzętu wymiennego:

  • kosz
  • zawiesia dźwigowe
  • wiertnice
  • łyżki
  • zamiatarki itd

Klienci prywatni obsługiwani są w pełni INDYWIDUALNIE!

Flaga Uni Europejskiej

Naszych Klientom wydajemy uprawnienia w języku:

  • angielskim (bez dodatkowych opłat)
  • norweskim (bez dodatkowych opłat)
  • niemieckim (bez dodatkowych opłat)

Klienci prywatni obsługiwani są w pełni INDYWIDUALNIE!

Promocja hakowy sygnalista

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu
Szkolenia na ładowarki

Szkolenie na ładowarki teleskopowe skierowane jest do każdego, kto chciałby podnieść swoje kwalifikacje do pracy w przedsiębiorstwie rolnym lub budowlanym, czy też w magazynie. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność tego typu urządzeń, jest to coraz bardziej pożądana umiejętność. Organizujemy kursy w całej Polsce, również w takich miastach jak: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Bydgoszcz, Gliwice, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Szczecin i inne. Organizujemy transport grup zorganizowanych do naszych hal szkoleniowych.

W przypadku szkoleń zleconych przez zakład dostosowujemy się do wymagań firmy uwzględniając charakterystykę pracy danego zakładu.

Nasi instruktorzy posiadają doskonałą znajomość tego rodzaju wózków należących do kategorii wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem (I WJO). Wiedzę tę chętnie, profesjonalnie i w zrozumiały sposób przekazują Kursantom.

Istnieje możliwość szkolenia na terenie firmy, pod warunkiem, że posiada ona ładowarkę teleskopową na stanie. Jeśli firma nie posiada danego sprzętu, jest możliwość transportu naszej maszyny!

Udogodnienia dla kursantów

Ładowarka teleskopowa nr.1

Centrum Szkoleń oferuje Kursantom szkolenia 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota) w godzinach 8:00-20:00. Jest to oczywiste udogodnienie dla wszystkich tych, którzy pracują w systemie zmianowym, ponieważ tak długie godziny otwarcia pozwalają pogodzić obowiązki z rozpoczęciem szkolenia.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż Kursant sam wyznacza sobie godziny, w których chce odbyć kurs. Zajęcia prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Centrum Szkoleń gwarantuje Kursantom możliwość pobierania nadprogramowych godzin nauki gratis w wypadku, gdy podstawowy czas trwania szkolenia okaże się niewystarczający.

Ładowarka teleskopowa nr.2

Centrum Szkoleń dysponuje własnymi halami treningowymi, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie zajęć praktycznych bez względu na warunki atmosferyczne.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem podjęcia szkolenia jest ukończone 18 lat oraz minimum podstawowe wykształcenie. W cenę kursu wliczone są obowiązkowe badania lekarskie, dzięki czemu Klienci zwolnieni są z dodatkowych kosztów.