• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Nowe kursy i szkolenia UDT; kursy na kombajny, sieczkarnie i prasy. Czas na wielkie zmiany w Centrum Szkoleń.

Uwaga, uwaga! Od wielu lat prowadzimy kursy na takie urządzenia transportu bliskiego, jak wózki jezdniowe, podesty ruchome, żurawie, dźwigi i windy. Wiemy, że kursy te cieszą się wielką popularnością, coraz więcej pracowników dzięki nam zyskuje pracę w zawodzie operatora. Jednak od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do przedstawienia Wam nowej oferty.


NOWOŚCI W CENTRUM SZKOLEŃ

Kursy na kombajnyOstatnimi czasy postanowiliśmy poprawić i zmienić wygląd naszej strony internetowej – to wszystko po to, by naszym kursantom korzystało się z niej wygodniej oraz by wszystkie najważniejsze informacje były widoczne na pierwszy rzut oka. Z nowością, jaką jest przygotowanie strony www wiąże się również inna, o wiele większa zmiana: do naszego stałego pakietu kursów dołączą teraz nowe programy: kursy na kombajny, kursy na sieczkarnie, kursy na prasy. Już wkrótce szkolenia te pojawią się w naszej ofercie, dziś jednak zapowiadamy nadejście tych i jeszcze większych zmian.

Centrum Szkoleń to firma, która wciąż stawia na rozwój – to nie są tylko mżonki i obietnice bez pokrycia. Dzięki nam już ponad 1000 osób znalazło pracę w zawodzie operatora urządzeń transportu bliskiego. Mamy świadomość jednak, że nie możemy bez końca bazować tylko na jednych i tych samych szkoleniach. Dlatego właśnie w najbliższym czasie wszyscy przeżyjemy prawdziwy szturm spowodowany pojawieniem się nowych kursów.

Nowe kursy: kombajn, sieczkarnia, prasa

Kursy na sieczkarnie

Od teraz klientami naszej firmy mogą zostać również rolnicy chcący poprawić swoje umiejętności w zakresie obsługi wymienionych urządzeń.

  • Kursy na operatora kombajnów zbożowych
  • Kursy na operatora sieczkarni samojezdnych
  • Kursy na operatora prasy wysokiego stopnia zgniotu

Wszystkie te kursy w pakiecie rolniczym, który dla Was przygotowaliśmy, pozwolą zostać profesjonalnym operatorem z uprawnieniami, rozpoznawalnymi w całej Unii Europejskiej.

Zapraszamy do Centrum Szkoleń – już wkrótce nowe kursy

Kursy na prasyWspomniane przez nas kursy to nie wszystko. To dopiero początek nowości, którymi mamy zamiar Was zaskoczyć. W planach mamy jeszcze o wiele więcej dobrych zmian – cierpliwie na nie czekajcie. Wszystkich naszych kursantów i czytelników bloga, przyjaciół z facebooka oraz innych miesjc w sieci zapraszamy do odwiedzania naszej strony i odkrywania innowacyjnej strony Centrum Szkoleń. Skorzystajcie i zapiszcie się na nasze szkolenia, a na pewno nie ominą Was liczne promocje i niespodzianki. Szykuje się wielka rewolucja :)

Do zobaczenia w Centrum Szkoleń.