• Kurs na hakowego sygnalistę

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na hakowego sygnalistę

O kursie

Szkolenie na hakowego sygnalistę przygotowuje do samodzielnej pracy na tym stanowisku. Na każdej budowie pojawia się coraz więcej urządzeń typu:

  • wózki jezdniowe
  • żurawie
  • suwnice
  • dźwigi itp.

Hakowy – Sygnalista odpowiedzialny jest za bezpieczne podwieszanie ładunków pod wszystkie urządzenia transportu bliskiego.

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu

Uprawnienia w języku angielskim

Flaga Uni Europejskiej Naszych klientom wydajemy uprawnienia również w języku:
  • angielskim

Stanowisko Hakowe występuje we wszystkich Państwach Unii Europejskiej. Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo w Pracy.

Szkolenia

Szkolenie dla osób prywatnych organizujemy w naszych ośrodkach. Szkolenia Dla firm wykonamy na terenie całego kraju również w siedzibie pracodawcy. Stanowisko Hakowe występuje we wszystkich Państwach Unii Europejskiej. Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo w pracy!

Udogodnienia dla Kursantów

Hakowy sygnalista nr.1Centrum Szkoleń otwarte jest codziennie z wyjątkiem niedziel, w godzinach 8:00-20:00, co stanowi niewątpliwe udogodnienie dla wszystkich osób, które ograniczone są przez nienormowane godziny pracy. Organizujemy kursy w całej Polsce, również w takich miastach jak: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Bydgoszcz, Gliwice, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Szczecin i inne. Organizujemy transport grup zorganizowanych do naszych hal szkoleniowych.

Oprócz tego istnieje możliwość ułożenia sobie terminów zajęć w taki sposób, by dostosować je do własnych obowiązków. Kursanci nie są w żaden sposób uzależnieni od konkretnych godzin odbywania szkolenia na hakowego. Nasza firma organizuje szkolenia zarówno indywidualne, jak i grupowe.

Hakowy sygnalista nr.2Jeszcze jednym powodem, dla którego warto zdecydować się na kurs w Centrum Szkoleń jest to, iż w wypadku, gdy czas trwania zajęć okaże się za krótki dla Klienta, dostaje on dodatkowe godziny gratis. Hale treningowe, na których odbywają się zajęcia praktyczne są zadaszone, dzięki czemu kurs może być realizowany bez względu na warunki atmosferyczne.

Warunki szkolenia

Kurs na hakowego sygnalistę mogą odbyć wszystkie osoby, które ukończyły 18-sty rok życia i posiadają przynajmniej podstawowe wykształcenie. Należy również wykazać badania lekarskie, które zapewnia Centrum Szkoleń. Ich koszt wliczony jest w cenę kursu.