• Kursy na dźwigi i windy

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na dźwigi towarowo osobowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne

Szkolenia na dźwigi towarowe

Dźwig nr.1Szkolenie obejmuje wszystkie urządzenia z kat. ID Urzędu Dozoru Technicznego, czyli dźwigi towarowe i szpitalne. Szkolenie na dźwigi skierowane jest do wszystkich osób, które zatrudnione są w firmach transportu pionowego, gdzie wykorzystuje się różne rodzaje dźwigów: od budowlanych, przez towarowe do szpitalnych. Dzięki uczestnictwu w kursie można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i uzyskać lepsze wynagrodzenie.

W naszej ofercie również:

  • Wyciągi towarowe: (stacjonarne, przewoźne, przenośne, wyciągi statków)

Uprawnienia

Kursant zdobywa cały pakiet dokumentów do obsługi wszystkich tego typu urządzeń, w tym uprawnienia UDT. Kursant zdobywa uprawnienia UDT do obsługi wszystkich tego typu urządzeń. Podczas szkolenia zdobywa umiejętność prawidłowego i bezpiecznego transportu osób i ładunków.

Flaga Uni Europejskiej

Naszych klientom wydajemy uprawnienia w języku:

  • angielskim
  • norweskim
  • niemieckim
Promocja hakowy sygnalista

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu

Udogodnienia dla Kursantów

Dźwig nr.2Osoby, które mają nienormowany czas pracy, z pewnością będą zadowolone z faktu, że Centrum Szkoleń otwarte jest 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00. Dzięki temu bez problemu można pogodzić własne obowiązki z czasem szkolenia.

Zajęcia w naszej firmie prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Dodatkowym udogodnieniem jest to, iż Kursanci mają możliwość samodzielnego wyznaczenia sobie godzin szkolenia.

Klienci mogą również pobierać nadprogramowe godziny zajęć bez wnoszenia dodatkowych opłat. Jest to więc zaletą dla tych osób, dla których podstawowy program szkolenia okaże się niewystarczający do uzyskania uprawnień na operatora dźwigu. Organizujemy kursy w całej Polsce, również w takich miastach jak: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Bydgoszcz, Gliwice, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Szczecin i inne. Organizujemy transport grup zorganizowanych do naszych hal szkoleniowych. Dźwig nr.3Do dyspozycji Kursantów są również zadaszone hale treningowe. To usprawnia działanie firmy, nie powodując żadnych przestojów w realizowaniu szkoleń, ponieważ można je przeprowadzać bez względu na pogodę i porę roku.

Warunki

Warunkiem podjęcia szkolenia na dźwigi/windy w Centrum Szkoleń jest ukończony 18-sty rok życia, minimum podstawowe wykształcenie oraz wykonanie badań lekarskich. Te zapewniane są przez naszą firmę i wliczone w cenę całego kursu.