• Operator maszyn czyszczacych

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kurs na operatora maszyn i urządzeń czyszczących, Koordynator operatorów

Maszyny czyszczące

Kolejną z niesamowitych nowości w Centrum Szkoleń jest kurs na operatora maszyn i urządzeń czyszczących. Być może jeszcze nie słyszałeś o takim zawodzie i zastanawiasz się, na czym polega tego rodzaju praca. Nic dziwnego, ponieważ zawód ten został dołączony do Klasyfikacji Zawodów z początkiem roku 2015, czyli stosunkowo niedawno.

Dlaczego warto zrobić kurs na operatora maszyn i urządzeń czyszczących?

Jako jedna z najstarszych firm szkoleniowych oferująca do tej pory kursy z zakresu urządzeń transportu bliskiego chcemy Cię zaprosić do zapoznania się z naszą absolutnie nową ofertą – kursem na operatora maszyn i urządzeń czyszczących. Warto zaopatrzyć się w tego rodzaju uprawnienia, ponieważ wciąż jest mało profesjonalistów wykonujących taki zawód – wielu osobom bezrobotnym, poszukującym pracy umożliwia to zdobycie stałego zatrudnienia i to w dodatku w całkiem nowym zawodzie.

Maszyny czyszczące

Zawód operatora maszyn i urządzeń czyszczących jest w Polsce nowością. Ogólnie rzecz biorąc w naszym kraju nie ma tradycji dotyczącej rozwijania technik sprzątania i zazwyczaj wydaje się, że sprzątanie to nic trudnego i niepotrzebne są do tego jakiekolwiek uprawnienia. Takie myślenie to błąd. Właśnie korzystając z naszego kursu dowiesz się wszystkiego na temat profesjonalnych urządzeń czyszczących oraz sposobów ich wykorzystania.

Jaki jest zakres obowiązków operatora maszyn i urządzeń czyszczących?

Podczas kursu na operatora maszyn i urządzeń czyszczących poznasz wszystkie niezbędne zagadnienia i czynności, których będziesz musiał się podejmować pracując w tym zawodzie. Dlatego właśnie nauczymy Cię m.in.:

  • przygotowywać do pracy i obsługiwać maszyny: szczotki mechaniczne, samojezdne maszyny czyszczące, polerki, odkurzacze profesjonalne, ciśnieniowe urządzenia myjące.
  • dokonywać właściwego wyboru maszyny czyszczącej oraz środków czyszczących do określonego zadania,
  • odpowiednio przygotowywać środki czyszczące, które mają być wykorzystane,
  • przeprowadzać drobne naprawy i konserwację urządzeń czyszczących,
  • realizować zadania zgodnie z przepisami i zasadami bhp oraz ppoż.

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu

ATRAKCYJNA OFERTA – koordynator operatorów maszyn i urządzeń czyszczących

Istnieje również możliwość zrobienia kursu w wersji rozszerzonej – obejmuje ona teorię i praktykę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Dzięki takiemu rozszerzonemu programowi kursant zdobywa umiejętności niezbędne do obsługi wszystkich urządzeń czyszczących: szczotek mechanicznych, samojezdnych maszyn czyszczących, polerek, odkurzaczy profesjonalnych, ciśnieniowych urządzeń myjących. Ponadto kursant zapoznaje się z zasadami bezpiecznego użytkowania urządzeń oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Gorąco polecamy kurs na koordynatora operatorów maszyn i urządzeń czyszczących. Staje się pełnoprawnym koordynatorem, dzięki czemu może zarządzać grupą osób pracujących na tego rodzaju sprzęcie, analizować i oceniać ich pracę. Wybierz ten kurs, a dzięki naszym dodatkowym godzinom zajęć staniesz się świetnym pracownikiem działu HR z uprawnieniami do pracy przy maszynach czyszczących.

Wymagania

Koordynator maszyn czyszczących

Aby móc uczestniczyć w naszym kursie na operatora maszyn i urządzeń czyszczących (oraz w jego wersji rozszerzonej: kurs na koordynatora operatorów maszyn i urządzeń czyszczących) należy spełnić kilka wymagań:

  • mieć ukończone 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • komplet badań lekarskich świadczący o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Szkoleń.