• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy 1WJO 2WJO 3WJO, Uprawnienia 1WJO, 2WJO, 3WJO Kurs

1WJO, 2WJO oraz 3WJO to kategorie wózków jezdniowych podnośnikowych. 1WJO to ładowarki teleskopowe, które stają się coraz popularniejszymi urządzeniami transportu bliskiego. Powoli wypierają one starsze modele wózków, ponieważ coraz częściej używa się ich m.in. w rolnictwie, branży budowlanej oraz w przemyśle. 2WJO to wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych. 3WJO to natomiast wózki jezdniowe podnośnikowe prowadzone i zdalnie sterowane.

Szkolenia

Każdemu, kto chciałby podnieść swoje kwalifikacje, z pewnością przydadzą się uprawnienia do obsługi ładowarek teleskopowych I WJO oraz wózków pozostałych kategorii – II WJO oraz III WJO. Posiadanie tychże uprawnień ułatwi znalezienie zatrudnienia zarówno w przedsiębiorstwie rolnym, budowlanym, jak również w magazynie.

Nasza firma prowadzi kursy na I WJO, II WJO oraz III WJO zgodnie z wymaganiami firmy, która zleca dane szkolenia. Bierzemy pod uwagę charakterystykę pracy konkretnego zakładu, a w przypadku kursów indywidualnych jesteśmy gotowi na dostosowanie się do terminów wybranych przez Klienta.

Instruktorzy pracujący w Centrum Szkoleń posiadają bogatą wiedzę i umiejętności, którymi dzielą się z Kursantami podczas zajęć, przekazując wiadomości w zrozumiały i czytelny sposób. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na kurs na I WJO, II WJO lub III WJO w naszej firmie będzie pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości usług.

Program szkolenia

Na kursie na I WJO, II WJO i III WJO Kursanci nie tylko uczą się obsługi maszyn, ale również poznają ich tajniki od strony teoretycznej. Instruktorzy poruszają takie zagadnienia, jak budowa urządzeń, ich rodzaje, odpowiednia i bezpieczna eksploatacja, czynności operatora przy obsłudze i inne. Cały kurs kończy się egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego.

Uprawnienia

Każdy Kursant po zdanym egzaminie otrzymuje bezterminowe uprawnienia do obsługi wszystkich typów 1WJO, 2WJO i 3WJO oraz osprzętu wymiennego. Naszym Klientom wydajemy uprawnienia w języku:
• angielskim (bez dodatkowych opłat)
• norweskim (bez dodatkowych opłat)
• niemieckim (bez dodatkowych opłat)