• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na wózki widłowe - Wrocław ul. Wagonowa 34

Zajmujemy się przygotowaniem Kursantów do egzaminu państwowego w Urzędzie Dozoru Technicznego. Jesteśmy elastyczni pod każdym względem, zawsze skupiamy się na oczekiwaniach Klienta. Firma prowadzona jest przez ludzi z pasją, przez co kurs na wózki widłowe jest przyjemnym dobrze wykorzystanym czasem. Atmosfera panująca zaraża wszystkich zarówno instruktorów, kursantów jak również inspektorów. Egzamin z nami to czysta przyjemność.

Szkolenia UDT na wózki widłowe

Gdzie się znajdujemy?

Kurs wózki jezdniowe podnośnikowePosiadamy ośrodek w centrum Wrocławia przy ulicy Wagonowej 34, wykonujemy również szkolenia w firmach zewnętrznych na sprzęcie Klienta. W naszym ośrodku posiadamy ogrzewaną hale, dzięki czemu nie straszne są nam niskie temperatury a kurs na wózek widłowy zrobisz w sprzyjających warunkach. Szkolenia na wózkach widłowych różnych rodzajów odbywają się po dwie godziny dziennie do momentu przyswojenia jazdy przez operatora. Nie ma limitu czasowego, liczba jazd jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb. Praktyka wymaga czasu, jednak ma być to czas wykorzystany racjonalnie, „nauczyć, ale nie zanudzić” Posiadamy cały wachlarz szkoleń na urządzenia transportu bliskiego oraz inne urządzenia wymagające zaświadczeń tj.:

  • wózki jezdniowe,
  • ładowarki teleskopowe,
  • podesty,
  • suwnice,
  • żurawie,
  • pilarki,
  • kosy spalinowe,
  • odśnieżarki,
  • kombajny,
  • szkolenia BHP itp.
Każde szkolenie obejmuje teorię i praktykę. Sama teoria jest niczym bez utrwalenia wiadomości w praktycznym jej wykorzystaniu.

Jak pracujemy?

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 i w sobotę 8 – 16. Przez ten czas jesteśmy do dyspozycji. Zawsze można przyjść z problemowym pytaniem. Współpracujemy też z agencjami pracy, przez co zaraz po zakończonym szkoleniu na wózek widłowy pomagamy w znalezieniu pracy jako operator wózka jezdniowego podnośnikowego. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego może być stać na wyłożenie gotówki. Jednak dla nas to też nie jest problem, mamy możliwość rozłożenia kosztu kursu na raty.Kontakt z nami

Informacji udzielamy osobiście telefonicznie +48 698-097-698 jak również online. Zachęcamy do korzystania z naszej strony www, oraz naszych mediów społęcznośiowych:

Korzystaj z naszych porad, a egzamin będzie tylko formalnością. Podczas szkoleń na wózki dostępna jest kawa, herbata oraz coś słodkiego dla naszych Kursantów. Przyjdź i sprawdź nas, a ciężko będzie się z nami rozstać. Niejednokrotnie dni oczekiwania na wyznaczenie egzaminu mijały nie jak 30, a jak 3 dni. Nie wierzysz? Poczytaj opinie klientów, ale najlepiej przekonaj się osobiście. Nie tylko uczymy, ale przede wszystkim zarażamy pozytywnym podejściem!

Kurs UDT obsługi wózków widłowych – cenna pozycja w CV

Egzaminy UDT Wagonowa 34Operatorzy wózków widłowych i innych środków transportu bliskiego to jedna z pozycji znajdująca się na liście deficytowych zawodów w naszym kraju. Według badań grupy ManpowerGroup obecnie ponad 50% przedsiębiorców w Polsce ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. Taka sytuacja w kraju sprawia, że osoby mogące się pochwalić w swoim CV uprawnieniami do kierowania środkami transportu bliskiego, mają szansę na szybkie znalezienie dobrze płatnej pracy.

Jak zdobyć uprawnienia do kierowania środkami transportu bliskiego w tym wózkami widłowymi?

Chcąc móc pochwalić się umiejętnością kierowania środkami transportu bliskiego poświadczoną odbyciem kursu UTB w swoim CV, należy przede wszystkim być osobą, która ukończyła 18 rok życia, a także posiada wykształcenie minimum podstawowe. Nieposiadającą także żadnych przeciwwskazań lekarskich do wykonywania zawodu na stanowisku operatorskim.

Jak wygląda kurs UDT i dlaczego warto go odbyć?

Szkolenie UDT Wrocław Centrum SzkoleńWedług badań, osoby bezrobotne, które odbyły kurs UDT i zdały pozytywnie egzamin końcowy, nie mają niemal żadnego problemu ze znalezieniem pracy, na stanowiskach wymagających takich kwalifikacji. Gdzie zarobki oscylują w granicach od 3000 do nawet 5000 tysięcy złotych, w zależności od doświadczenia i umiejętności. Przed przystąpieniem do kursu warto jednak zdawać sobie sprawę, z tego, jak wygląda jego przebieg.

Szkolenie operatorów składa się zawsze z dwóch części. Teoretycznej, która realizowana jest w formie wykładów obejmujących zagadnienia związane z przepisami BHP, dokumentacją techniczną, a także parametrami i specyfikacją danej maszyny. Jak także praktycznej, która ma za zadanie nauczenie operatora poruszania się maszyną transportu bliskiego w różnych warunkach, w pełni sprawnie i bezpiecznie.

Gdzie wykonać kurs UDT?

Na rynku można spotkać wiele firm organizujących kursy operatorskie. W zależności od potrzeb oferowane przez nie kursy odbywają się w trybie dziennym, zaocznym lub weekendowym, a nawet przyśpieszonym, z okresu około 2 tygodni, do jednego tygodnia. Chcąc mieć pewność, że dany ośrodek szkoleniowy, w którym chcemy przystąpić do kursu, jest rzetelną firmą, najlepiej sprawdzić, czy znajduje się on w wykazie ośrodków szkoleniowych posiadających program szkolenia. Dostępnym na stronie Urzędu Dozoru Technicznego.