• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na wózki widłowe - Łódź Siedlecka 3b

Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i własny rozwój dają niemal gwarancje, że przez cały okres aktywności zawodowej pozostanie się atrakcyjnym pracownikiem. W efekcie ze zmianą pracy na lepszą i lepiej płatną nie będzie się miało problemu. W jakim jednak kierunku się rozwijać? Możliwości jest nieskończenie wiele. Dużym zainteresowaniem cieszą się jednak kursy na wózek widłowy w Łodzi. Dlaczego? Czy warto skorzystać z tego typu szkoleń. 

Szkolenia UDT na wózki widłowe

Operator wózka widłowego – praca z dobrymi zarobkami w Łodzi

Kurs wózki jezdniowe podnośnikowe Popularność kursu na wózek widłowy w Łodzi wynika przede wszystkim z szerokich perspektyw, które posiada osoba mająca uprawnienia na ten pojazd. Może ona szukać zatrudnienia zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jeśli zdecyduje się pracować dla rodzimych firm, to mediana jej zarobków brutto wyniesie 3860 złotych miesięcznie, przy czym wraz z doświadczeniem będzie się zwiększać i wyniesie powyżej 4400 złotych. Za granicą zarobki będą jeszcze wyższe, a co najważniejsze liczone w euro lub brytyjskich funtach!


Kurs na wózek widłowy Łódź – z nim nie będziesz mieć problemu z zatrudnieniem!

Popularność kursów na operatora wózka widłowego wynika nie tylko z dobrych zarobków osób z uprawnieniami, ale także z łatwości znalezienia zatrudnienia. Transport wózkami widłowymi jest tym perspektywicznym i rozwojowym. Profesjonaliści z uprawnieniami UDT są potrzebni wszędzie. Zatrudnienie znajdą oni w galeriach handlowych, w zakładach produkcyjnych, fabrykach, na magazynach. Posiadając uprawnienia na wózek widłowy, nie trzeba więc ograniczać się do szukania pracy w jednej branży.


Szkolenia na wózki widłowe – minimalne wymagania, duże uprawniania

Egzaminy UDT Wagonowa 34

Kurs na wózek widłowy Łodzi to szkolenie, w którym udział może brać praktycznie każdy. Wymagania w stosunku do kursantów są minimalne. Oczekuje się jedynie ukończonych 18 lat, wykształcenia podstawowego, przedstawienia kompletu badań lekarskich oraz zezwolenia lekarza medycyny pracy do braku przeciwwskazań na wykonywanie pracy operatora. Nie bez znaczenia jest również cena za kurs na wózek widłowy w Łodzi. W Centrum Szkoleń na wózek widłowi w Łodzi czeka on na Ciebie w atrakcyjnej cenie, a dodatkowo bez opłat otrzymasz uprawnienia w języku angielskim, niemieckim oraz norweskim.

Spełnienie tych wymagań i pozytywne przejście kursu w Centrum Szkoleń w Łodzi pozwala uzyskać uprawnienia UDT, czyli Urzędu Dozoru Technicznego. Te akceptowane są przez wszystkie państwa Unii Europejskiej.

Uprawnienia na wózek widłowy w Łodzi – poznaj Centrum Szkoleń

W Centrum Szkoleń czeka na ciebie indywidualny kurs na wózek widłowy. Oznacza to, że terminy i godziny lekcji praktycznych (jazd) umawiamy indywidualnie, zgodnie z twoimi możliwościami czasowymi. W przypadku, gdy podstawowy czas szkolenia okaże się niewystarczający, w Centrum Szkoleń możesz wziąć nadprogramowe godziny jazd gratis. Nie obawiaj się jednak, że kurs będzie dla ciebie za trudny -nasi instruktorzy zatroszczą się o to, aby nauka przebiegała bez stresu i zakończyła się owocnie.

W ramach kursu na wózek widłowy w Łodzi przeprowadzamy też zajęcia z teorii. Prowadzimy je w zorganizowanych grupach, aż 6 razy w tygodniu, dzięki czemu bez problemu połączysz je z pracą nawet na zmiany. Nasze kursy kończą się egzaminem UDT. Jego pozytywny wynik oznacza, że otrzymujesz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.