• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kursy na wózki widłowe - Gdańsk ul. Uczniowska 33

Stale zmieniający się rynek pracy pokazuje, że stabilność zatrudnienia i pewność dobrych zarobków można osiągnąć poprzez stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. Inwestycja w kształcenie i rozwój to klucz do sukcesu. Pracownik, który ma tego świadomość, nie będzie miał problemu ze znalezieniem lepiej płatnej posady. W którym kierunku warto się obecnie rozwijać? Jakie kompetencje czynią nas atrakcyjnym na rynku pracy? Nieustannie dużym zainteresowaniem cieszą się kursy na wózek widłowy w Gdańsku. Czy warto zapisać się na tego rodzaju szkolenie?  

Szkolenia UDT na wózki widłowe Gdańsk

Szkolenia na wózki widłowe Gdańsk

Gdańsk - Kurs wózki jezdniowe podnośnikowe Spore zainteresowanie szkoleniami na operatora wózka widłowego wynika przede wszystkim z atrakcyjnych zarobków w tym zawodzie i niewielkimi wymaganiami. Pracownik posiadający kwalifikacje na wózek widłowy może liczyć na średnią pensję w wysokości 3860 zł brutto już na samym początku. Operatorzy z doświadczeniem otrzymują średnio powyżej 4400zł. Decydując się na wyjazd za granicę, można zarobić jeszcze więcej. Pensja za granicą w euro lub funtach brytyjskich jest o wiele wyższa.

Pracy w tym kierunku nie brakuje. Po ukończeniu kursu na wózek widłowy w Gdańsku warto rozglądać się za ofertami w fabrykach, magazynach, zakładach produkcyjnych, a nawet galeriach handlowych.


Kurs na wózek widłowy Gdańsk – wymagania dla Kursantów

Kursem na wózek widłowy w Gdańsku może zainteresować się praktycznie każdy. Od kursantów oczekuje się przede wszystkim ukończenia 18 roku życia. Niezbędnym wymogiem jest również posiadanie wykształcenia przynajmniej podstawowego, a także niezbędnych badań lekarskich. Kandydat na operatora wózka widłowego powinien także przedstawić zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy operatora. Zaświadczenie można uzyskać, udając się do lekarza medycyny pracy.

Kurs na wózek widłowy w Gdańsku w atrakcyjnej cenie jest dostępny w Centrum Szkoleń w Gdańsku. Placówka oferuje bezpłatnie wydanie uprawnień w języku angielskim, niemieckim i norweskim.

W ramach kursu na wózek widłowy w Gdańsku przeprowadzamy też zajęcia z teorii. Prowadzimy je w zorganizowanych grupach, dzięki czemu bez problemu połączysz je z pracą nawet na zmiany. Nasze kursy kończą się egzaminem UDT. Jego pozytywny wynik oznacza, że otrzymujesz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego.