• Kurs udt

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kurs na operatora wiertnic pionowych

Kurs operatora wiertnic

Centrum Szkoleń jest rodzinną firmą o ogólnopolskim zasięgu, która od lat szkoli operatorów na urządzenia transportu bliskiego oraz inne urządzenia stosowane w różnych sferach działalności ludzkiej. Nasza bogata oferta kursów i seminarium wciąż się rozszerza. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Centrum Szkoleń postanowiło stworzyć nowy kurs na Operatora wiertnic pionowych.

Czym jest wiertnica?

Wiertnicą nazywa się zespół powiązanych ze sobą urządzeń mechanicznych niezbędnych do wykonania otworu wiertniczego w skale, gruncie lub betonie. Istnieje wiele typów wiertnic w zależności od przeznaczenia, średnicy otworów, budowy itp. Czym jest wiertnica pionowa oraz wszystkiego na temat obsługi tego urządzenia dowiesz się podczas naszego kursu w Centrum Szkoleń.

Co oferujemy?

Podobnie do innych kursów w Centrum Szkoleń, kurs na operatora wiertnic pionowych składa się z teoretycznej i praktycznej części. Podczas szkolenia Kursanci zdobędą wiedzę o budowie i zastosowaniu następujących wiertnic:

Wiertnice
  • do pompowania ciepła
  • do geotechniki
  • do hydrogeologii
  • do wykonania pali, mikropali i kotew,

oraz nauczą się w praktyce obsługiwać każdy rodzaj wiertnic pionowych. Wszyscy szkoleniowcy i instruktorzy w Centrum Szkoleń posiadają wieloletnie doświadczenie branżowe, dlatego od nas wychodzą naprawdę profesjonalnie wykwalifikowani operatorzy. Na życzenie Klienta szkolenia mogą być przeprowadzane zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Kursy odbywają się w naszych ośrodkach szkoleniowych mieszczących się w Łodzi, Gdańsku, Warszawie. Posiadamy możliwość przeprowadzania kursów na terenie całej Polski.

Wymagania

Aby przystąpić do kursu na Operatora wiertnic pionowych wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz minimum podstawowe wykształcenie.

Unikalna szansa – zrobienie kursu na raty!

Wiertnice Wiertnice Wiertnice
Wiertnice Wiertnice Wiertnice