• Szkolenia dla młodych rolników

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Przedstawiamy kolejną interesującą ofertę firmy Centrum Szkoleń „Kurs Młodego Rolnika”.

Szanujesz pracę, ziemię, tradycję? A może planujesz prowadzić samodzielne gospodarstwo rolne? Czy po prostu chcesz potwierdzić swoje umiejętności dokumentami kwalifikacyjnymi?

MŁODY ROLNIKU!!! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!!

Szkolenia rolnicze

Firma Centrum Szkoleń BHP z Łodzi serdecznie zaprasza na szkolenia związane z obsługą maszyn, urządzeń i narzędzi rolniczych. Proponujemy Państwu szeroki wachlarz szkoleń i seminarium, które kończą się uzyskaniem certyfikatu zgodnego z Rozporządzeniem MEN, nadającego uprawnienia do obsługi sprzętu rolniczego. Nasze kursy mają zasadniczą przewagę nad edukacją w systemie szkolnym: zdobycie kwalifikacji zawodowych staje się możliwe w krótszym czasie. Ukończenie kursów w Centrum Szkoleń może skutkować uzyskaniem dodatkowych punktów dla osób ubiegających się o „PREMIĘ DLA MŁODYCH ROLNIKÓW”, ponieważ starać się o taką premię może tylko osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje zawodowe.

Rodzaje szkoleń dla rolników

Uczestnicy naszych szkoleń mogą uzyskać uprawnienia z zakresu obsługi:

Kurs rolniczy dla młodych
 • kombajnów zbożowych
 • pras wysokiego i niskiego stopnia zgniotu
 • sieczkarni polowych samojezdnych
 • kombajnów do zbioru roślin okopowych i jagodowych
 • ładowarek teleskopowych i ładowaczy czołowych
 • wozów paszowych oraz urządzeń do przygotowywania i zadawania pasz
 • dojarni
 • maszyn do zbioru i obróbki zielonek
 • maszyn i narzędzi do uprawy oraz nawożenia gleby
 • deszczowni
 • platform sadowniczych i wielu innych.

W bogatej ofercie Centrum Szkoleń znajdą Państwo również kursy z zakresu obsługi sprzętu do prac pomocniczych w gospodarstwach rolnych, takich jak pilarki mechaniczne, kosy i kosiarki, zamiatarki czy odśnieżarki. Ponadto prowadzimy szkolenia z zakresu prawidłowej techniki uprawy roli, zasad nawożenia itp.

Uprawnienia w języku angielskim

Dobra wiadomość dla Rolników, którzy dopuszczają swoją działalność poza granicami naszego kraju: absolwenci w Centrum Szkoleń uzyskują zaświadczenia kwalifikacyjne w angielskim języku! Usługa ta nie wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Szkolenia prowadzimy w jednym z naszych ośrodków, które znajdują się w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie. Posiadamy również możliwość zorganizowania i realizacji szkolenia u Klienta – szkolimy na terenie całej Polski. Przy większych grupach szkoleniowych oferujemy atrakcyjny system zniżek i rabatów. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy kontaktować się z naszym biurem. Tel.: +48 602-221-501.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Szkoleń.

W naszej ofercie szkoleniowej we Wrocławiu mamy również pakiet młody operator, w którym zrobicie kurs obsługi wózków widłowych z egzaminem UDT. Zadzwoń do nas i umów się na szkolenie.

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu