• Kurs konserwatora maszyn

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Kurs na Konserwatora maszyn i urządzeń - Kursy Konserwacja UTB

O kursie na konserwatora

Odpowiadając na wzrastające zapotrzebowanie rynku oraz głosy naszych stałych klientów, do bogatej oferty szkoleń na operatorów dołączyliśmy kursy na konserwatora urządzeń transportu bliskiego. Zakres urządzeń w kierunku których prowadzone są kursy:

  • konserwator wózków widłowych (jezdzniowych) wraz ze specjalizowanymi
  • konserwator podestów ruchomych, podnośników koszowych, podnośników warsztatowych
  • konserwator żurawi samojezdnych i żurawi przenośnych HDS
  • konserwator dźwigów i wind towarowo-osobowych
  • konserwacja suwnic, wciągników i wciągarek
  • inne zależnie od zapotrzebowania

Uprawnienia

Konserwacja maszyn nr.1Po zakończeniu kursu na konserwatora UTB i zdaniu egzaminu przed państwową komisją Urzędu Dozoru Technicznego każdy uczestnik otrzymuję zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające go do napraw oraz konserwacji wybranego urządzenia w części mechanicznej (M) lub elektrycznej (E), ewentualnie obydwu jednocześnie.

Uruchomilismy nową usługę dla wszystkich posiadających urządzenia transportu bliskiego OBLICZANIE RESURSU:

Obliczanie resursu

Szkolenia BHP i konserwacji UTB

Konserwacja maszyn nr.2Zajęcia prowadzone są przez naszą wysoko wykwalifikowaną kadrę szkolącą, posiadającą długoletnie doświadczenie praktyczne i szeroką wiedzę teoretyczną, bezstresowo z pełną dbałością o klienta przygotowującą uczestników szkoleń do pełnienia obowiązków odpowiedzialnego i świadomego konserwatora. Organizujemy kursy w całej Polsce, również w takich miastach jak: Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Wrocław, Sosnowiec, Bydgoszcz, Gliwice, Częstochowa, Lublin, Rzeszów, Szczecin i inne. Organizujemy transport grup zorganizowanych do naszych hal szkoleniowych.

Nad uczestnikami szkoleń roztaczamy pełną opiekę, od momentu rozpoczęcia szkolenia, poprzez organizację egzaminów przed państwową komisją Urzędu Dozoru Technicznego po przekazanie zaświadczeń kwalifikacyjnych UDT.

Programy szkoleń według których prowadzone są szkolenia zostały uzgodnione i uzyskały akceptację Urzędu Dozoru Technicznego.

Stosujemy odpowiedni system rabatów i upustów przy szkoleniach grup zorganizowanych lub łączonych. W celu poznania szczegółów ofert zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z odpowiednią do obszaru szkolenia filią.

Udogodnienia dla Kursantów

Konserwacja maszyn nr.3Centrum Szkoleń jest otwarte aż 6 dni w tygodniu, co niewątpliwie wyróżnia je na tle tego typu firm. Korzyścią dla Klientów są również godziny otwarcia (8:00-20:00), dzięki czemu mogą oni dostosować swoje codzienne obowiązki i czas pracy do terminu odbywania kursu na konserwatora Urządzeń Transportu Bliskiego. Kolejnym atutem jest możliwość ustalania przez Kursantów indywidualnych terminów zajęć, które mogą być prowadzone nie tylko dla osób pojedynczych, ale również dla grup. W przypadku niewystarczającej liczby podstawowych godzin zajęć, Centrum Szkoleń oferuje Kursantom dodatkowe godziny gratis. Nasza firma posiada własne, zadaszone hale, na których zajęcia prowadzone są bez względu na pogodę i porę roku.

Warunki uczestnictwa

Podejmując szkolenie na konserwatora należy mieć ukończone 18 lat oraz przynajmniej podstawowe wykształcenie. Do tego konieczne jest wykonanie badań lekarskich, jednak te realizowane są przez Centrum Szkoleń, co pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów.