• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Ile kosztuje kurs na wózki widłowe?

Pytanie, ile zapłacimy za kurs na operatora wózków widłowych to dla zainteresowanych jedna z najbardziej tajemniczych i, tym samym, najczęściej wyszukiwanych kwestii w Internecie. Nadszedł czas, by raz na zawsze rozwiać te wątpliwości i przekonać się, jakie są rzeczywiste koszty takiego szkolenia.

wozekW sieci można znaleźć tysiące różnych wersji. Każda firma pisze na swojej stronie co innego: a to, że cena do negocjacji, a to, że całkowity koszt to 450 zł, ale wtedy trzeba brać pod uwagę dodatkowe opłaty np. za badania lekarskie. Tak naprawdę nie wiadomo więc, czego się spodziewać. Czy można zdezorientowanym chętnym podać chociaż przybliżony przedział cenowy? Można.

dolarCały pakiet usług w atrakcyjnej cenie

Cena kursu na wózki widłowe waha się zazwyczaj od 300 do 500 złotych. Wysokość kwoty zależy od tego, co zawiera się w danym pakiecie szkoleń. Wiadomo – naprawdę dobry kurs równa się wyższej cenie. Przykładowo firma Centrum Szkoleń oferuje swoim Kursantom nie tylko bezstresowy i bezpieczny przebieg szkolenia, ale również bezpłatne badania lekarskie oraz wydanie uprawnień w językach obcych:

  • angielskim ang

  • norweskim nor

  • niemieckim niem

To rodzinne przedsiębiorstwo zostało założone w 2006 roku szkoli kursantów z całej Polski. Ma swoje filie w Łodzi, Gdańsku i Warszawie. W ślad za atrakcyjną ceną idzie wysoka jakość usług: wykwalifikowana i profesjonalna kadra szkoląca zapewnia szybkie i efektywne nauczanie.

zegarDodatkowe godziny szkolenia gratis!

Centrum Szkoleń, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów daje im gwarancję na brak ukrytych kosztów. Nie trzeba obawiać się, że nagle, w trakcie kursu okaże się, że trzeba dopłacić np. za wydruk zaświadczenia. Można być o to spokojnym. Jeśli zadajesz sobie właśnie pytanie:

a co będzie, jeśli czas trwania szkolenia okaże się dla mnie za krótki?”,

spieszymy donieść, że każdą dodatkową godzinę otrzymujesz od nas gratis. Krótko mówiąc – nie spoczniemy, dopóki nie nauczymy cię wszystkiego, a ty nie musisz się martwić o nieprzewidziane uszczuplenie portfela.

hakHakowy sygnalista – szkolenie za darmo

To nie koniec udogodnień. Jeśli zdecydujesz się odbyć szkolenie na wózki widłowe, mamy dla ciebie prawdziwą gratkę:

w cenie kursu na wózki widłowe otrzymasz kurs na hakowego sygnalistę

zupełnie za darmo!

Wiadomo – im więcej uprawnień, tym lepiej, a nam zależy na pełnym zadowoleniu Klientów i ich jak najlepszym przygotowaniu do pracy. Wybierając Centrum Szkoleń możesz być pewien, że tak naprawdę oszczędzasz sporo pieniędzy, ponieważ w innej firmie być może zapłacisz mniej, ale co za tym idzie – z pewnością nie będziesz mógł liczyć ani na bezpłatne badania, ani tym bardziej na darmowy kurs na hakowego. Inwestycja w Centrum Szkoleń jest najbardziej opłacalna: tylko u nas w cenie kursu otrzymasz cały pakiet usług.

euLepsze kwalifikacje = wyższe wynagrodzenie

wozek-widlowyA na jakie korzyści możesz liczyć już po zakończeniu kursu? Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz do obcego kraju w poszukiwaniu pracy. Nie masz konkretnego planu, dlatego stwierdzasz, że będzie co ma być, a praca z pewnością gdzieś się znajdzie. Zakładając optymistyczny scenariusz – już drugiego dnia pobytu ruszysz prężnym krokiem do nowej firmy. A co, jeśli nie? Właśnie wtedy najbardziej przydadzą się zdobyte w Centrum Szkoleń kwalifikacje. Operatorzy wózków widłowych są coraz bardziej pożądani w krajach Unii Europejskiej. Posiadając takie uprawnienia możesz liczyć na zatrudnienie:

  • w magazynie

  • na hali produkcyjnej

  • w markecie.

Stajesz się 100 razy bardziej atrakcyjny dla pracodawcy niż osoba bez takich uprawnień. Co za tym idzie – otrzymasz wyższe wynagrodzenie. Czego chcieć więcej?

Również w Polsce kurs na operatora wózków widłowych jest bardzo mile widziany. We wszystkich firmach przemysłowych takie osoby to skarb dla pracodawcy. To wszystko za cenę zaledwie kilkuset złotych. Być może tak niewielki wkład finansowy stanie się dla ciebie przepustką do lepszego życia?

Jeśli szukasz naprawdę atrakcyjnej oferty – zgłoś się do nas!