• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Bądź operatorem i pracuj w całej Unii Europejskiej

Nie od dzisiaj wiadomo, że łatwiej jest zdobyć pracę, jeśli ma się uprawnienia do wykonywania określonego zawodu nie tylko w kraju, ale również na rynku zagranicznym. Można wtedy o wiele szybciej i łatwiej zostać zauważonym i zaproszonym do konkretnej współpracy. Jak wiadomo – specjalistów potrzeba również za granicą. Pytanie tylko: "jakich specjalistów"? Operatorów wózków widłowych, podestów ruchomych, dźwigów, żurawi oraz innych urządzeń transportu bliskiego. W kraju i za granicą potrzeba również hakowych sygnalistów, pilarzy czy strażaków.

Polskie uprawnienia UDT – europejska jakość

kurs-niemcyCentrum szkoleń (jako ogólnopolska firma) zajmuje się prowadzeniem szkoleń pozwalających uzyskać uprawnienia UDT. Są one wyjątkowe i cenne, ponieważ dają możliwość podjęcia pracy nie tylko w Polsce, ale i we wszystkich innych krajach Unii Europejskiej. Jest to naszym ogromnym atutem i sprawia, że stajemy się znaczącą na rynku europejskim firmą szkolącą wykwalifikowanych pracowników.
Z tego względu przygotowujemy uprawnienia w kilku językach obcych: angielskim, niemieckim oraz norweskim.

Praca za granicą? Nic trudnego!

Posiadanie takiego dokumentu jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo ważne. Żyjemy w epoce, w której otwiera się wiele granic. Świat przestaje być tak ogromny i przerażający, jaki jeszcze mógłby się wydawać sto lat temu – wszystko to dzieje się dzięki ogromnemu postępowi, który urzeczywistnia się na naszych oczach. W związku z tym ludzie coraz chętniej i bez obaw podejmują się prac za granicą i bardzo sobie to chwalą.

Uzyskanie uprawnień UDT np. na wózki widłowe czy HDS-y może stać się więc początkiem Twojej wielkiej przygody: nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby zacząć pracę w owianej sławą i mgłą Anglii czy malowniczej i nieco tajemniczej Skandynawii.

kurs-norwegiaA może marzysz o tym, by pracować wśród wysokiej klasy specjalistów i wśród nich zdobywać cenne doświadczenie? Niemcy to kraj, który słynie nie tylko z jodłujących na polach pasterzy i charakterystycznego napoju – bawarki, ale również z wysokiej jakości i dokładności osób tam zatrudnianych.

Świat stoi przed Tobą otworem – i Ty otwórz się na nowe uprawnienia i możliwości