• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

5 rodzajów prac, które wykonasz szybciej dzięki wynajmowi podnośników koszowych

Zapytany kiedyś zostałem, jakie prace może wykonywać podnośnik koszowy. Większości osób kojarzy się on tylko z akcjami straży pożarnej. Wydaje Ci się, że ten temat nie dotyczy Ciebie lub Twoich bliskich? Gdyby ktoś nie wiedział, jak wiele trudnych prac można wykonać przy użyciu podestu ruchomego, jak wiele czasu zaoszczędzić, aby przeznaczyć go na coś przyjemniejszego niż domowe prace, to zapraszamy do przeczytania artykułu.

Napiszemy nieco więcej na temat podnośników koszowych oraz firmy Rent-Expert, która jest partnerem Centrum Szkoleń. Podnośniki koszowe – czyli inaczej popularne podesty ruchome – to urządzenia transportu bliskiego, nad którymi nadzór sprawuje UDT. Istnieją dwie kategorie uprawnień na nie: IP i IIP.

rent expert

W firmie Rent-Expert pracują osoby, które takie uprawnienia posiadają i doskonale radzą sobie z operowaniem podnośnikami. Urządzenia, przy pomocy których pracują w pełni należą do nich i mogą je eksploatować w dowolny sposób, zgodnie z życzeniem klientów.

1. Czyszczenie dachu, rynien, odśnieżanie

Podesty ruchome świetnie sprawdzają się we wszystkich cięższych pracach, które regularnie trzeba wykonywać wokół domu. Mamy tu na myśli naprawianie, czyszczenie dachu, sprzątanie wysoko położonych rynien czy też odśnieżanie zimą, gdy pojawi się taka konieczność. Jest to ważne również z powodów bezpieczeństwa. Jak wiadomo, nieodśnieżany dach może być powodem daleko idącej w skutkach katastrofy. Urządzenia UDT wynajmuje się dlatego również do sprzątania wielkich powierzchni, np. dachów sklepów, supermarketów i innych miejsc, w których zawsze znajduje się masa ludzi, a które w określonych sytuacjach mogą okazać się niebezpieczne.

2. Prace w ogrodzie

Innym rodzajem prac wokół domu jest przycinanie oraz pielęgnacja drzew. Czasem ciężko jest wykonywać swoje obowiązki w ogrodzie, gdy stoi się na drabinie. Dla niektórych może się to wydawać niebezpieczne, inni mogą mieć lęk wysokości. Nie ma absolutnie żadnego problemu! W firmie Rent-Expert wynająć można podnośnik koszowy wraz z operatorem – osobą, która wszystkim się zajmie i każde zadanie wykona kompetentnie.

3. Prace sprzątające

Mycie okien w wysokim i wielkim biurowcu to niekoniecznie wygodne i przyjemne zajęcie, którym powinni zajmować się pracownicy firmy lub osoby sprzątające. Łatwiej i zdecydowanie szybciej pójdzie praca, gdy wykorzysta się do jej wykonania firmę wynajmującą podnośniki koszowe. Dzięki tym urządzeniom można uzyskać dostęp do najbardziej trudnych miejsc i wyczyścić wszystkie zakamarki. Usługa sprawi, że budynek będzie wyglądał jak nowy.

4. Montaż

Jeszcze innym rodzajem prac, które można zlecić firmie Rent-Expert jest montaż reklam wielkoformatowych. Są to tego typu reklamy, które z pewnością codziennie widzisz na ulicach, na ścianach budynków lub na specjalnie umieszczonych platformach. Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób się je umieszcza? A może Ty lub ktoś z Twoich znajomych potrzebuje właśnie takiej pomocy i szuka odpowiedniej firmy?

5. Montaż konstrukcji

Oprócz montażu reklam wielkoformatowych firma oferuje również montaż konstrukcji różnego rodzaju – aluminiowych i metalowych. Oprócz tego proponuje konserwację i malowanie mostów, naprawę latarni i elementów oświetleniowych, montaż anten telewizyjnych i radiowych i jeszcze wiele innych czynności, do których najlepiej jest wynająć fachowca.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego partnera biznesowego, firmy Rent-Expert.