• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

Dlaczego warto wybrać Centrum Szkoleń?

Widlaki ze świątecznej paki - prezenty

1. Cena.

Kursy na operatorów nie są drogą inwestycją a otwierają przed nami nowe drogi. Uprawnienia zdobyte po zdanym egzaminie państwowym Urzędu Dozoru Technicznego są bezterminowe. Znaczy to tyle, że raz zainwestowane pieniądze dadzą nam możliwość pracy tu i teraz jak i za kilka bądź kilkanaście lat. Cena podana za kurs zawiera w sobie zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne oraz badania lekarskie. Oznacza to tyle, że kursant jest zwolniony z dodatkowych kosztów za badania, gdyż ma to zapewnione przez Centrum Szkoleń.

2. Wykwalifikowani instruktorzy.

Centrum Szkoleń posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę szkolącą, która nie tylko wie jaką wiedzę przekazywać, ale w jaki sposób to robić. Z naszej strony macie Państwo zagwarantowany indywidualny tok nauczania.

„W szkole nigdy nie wynosiłem wiedzy wystarczającej na sprawdziany czy kartkówki, wszystko w domu powtarzałem żeby to umieć” – bez obaw, oprócz zajęć teoretycznych, na których przygotowujemy kursantów do egzaminu, pracy i bezpiecznej eksploatacji maszyn każdy kursant dostaje od nas skrypt do nauki w domu. Oznacza to tyle, że jak ktoś jest wzrokowcem bądź woli kogoś posłuchać i właśnie wtedy jego nauka jest najbardziej efektywna nie musi się przejmować robieniem notatek podczas zajęć. Wszystko co jest na zajęciach dostają Państwo od nas do powtórzenia w domu.

3. Egzaminy państwowe.

Kursy odbywane w Centrum Szkoleń we Wrocławiu są zakończone egzaminem państwowym Urzędu Dozoru Technicznego. Egzaminy są organizowane na naszym terenie szkoleniowym, czyli tam gdzie prowadzimy zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Pozytywny wynik egzaminu państwowego Urzędu Dozoru Technicznego gwarantuje posiadanie dokumentu, który otworzy nowe możliwości pracy w zawodzie operatora.

4. Rabaty.

Centrum Szkoleń posiada bardzo bogatą ofertę szkoleń na różnego typu urządzenia. Kursanci, którzy mają zamiar ukończyć więcej niż jeden kurs mogą liczyć na ulgi w kosztach kursów.

5. Gratis.

Do kursów takich jak wózki widłowe kategorii IIWJO bądź IWJO gwarantujemy szkolenie na hakowego/sygnalistę gratis.

6. Nadprogramowe godziny jazd.

Kursanci, którzy nie mieli nigdy styczności z maszyną i nie radzą sobie zbyt dobrze bądź tacy, którym po prostu trzeba więcej czasu na naukę, gdyż są niepewni swoich umiejętności mają u nas zagwarantowane nadprogramowe godziny jazd zupełnie za darmo, tak żeby w przyszłości praca, którą podejmiemy odbywała się bez stresu.

7. Zdawalność.

Centrum Szkoleń posiada bardzo wysoką zdawalność egzaminów państwowych Urzędu Dozoru Technicznego. Zależy nam, żeby kursant potrafił eksploatować bezpiecznie Urządzenia Transportu Bliskiego, w czym z pomocą właśnie przychodzi indywidualne podejście oraz nadprogramowe godziny jazd gratis.

8. Praca w Polsce oraz za granicą.

Nasi kursanci po kursie zakończonym egzaminem państwowym Urzędu Dozoru Technicznego bez obaw mogą szukać pracy w Polsce bądź za granicą. Wiele osób po skończonym kursie wyjeżdża szukać pracy do państw takich jak Anglia, Niemcy, Norwegia, Irlandia, Szkocja, Dania, Szwecja. Nasze polskie legitymacje dozorowe są respektowane prawie wszędzie na terenie Unii Europejskiej, a u nas w Polsce na terenie całego kraju. Niekiedy też pojawiają się u nas pracodawcy mówiąc, że szukają osób po zakończonym kursie do pracy, więc istnieje szansa, że właśnie tą pracę już znalazłeś!

9. Dodatkowe uprawnienia = dodatkowe pieniądze.

Najważniejszą sprawą tutaj jest fakt, że posiadając dodatkowe uprawnienia mamy szansę na zarobienie większych pieniędzy. Daj sobie szansę i przyjdź zrób uprawnienia!

10. Możliwość opłacenia kursu w ratach.

„Nie mam teraz pieniędzy, żeby zacząć taki kurs” – Nasza firma jest przyjazna ludziom i umożliwia opłacenie takiego kursu w ratach. Bez obawy można zacząć kurs nie posiadając wystarczających funduszy na opłatę kursu w całości. Szkolenie robisz teraz – cenę w ratach 0% spłacasz w określonym w umowie czasie.

11. Możliwość sprawdzenia pracownika.

Centrum Szkoleń umożliwia też potencjalnym pracodawcą na sprawdzenie pracownika. Co to oznacza? Oznacza to tyle, że jeśli potencjalny pracodawca nie ma pewności co do umiejętności pracownika, może go odesłać do nas. Nasi instruktorzy dokładnie sprawdzą umiejętności a w razie czego oduczą złych nawyków.

12. Godziny jazd.

Firma otwarta jest przez 6 dni w tygodniu tj. poniedziałek – sobota w godzinach 8:00 – 20:00 co pozwala na pogodzenie pracy z odbywaniem kursu. W Centrum Szkoleń godziny zajęć bezpośrednio umawiamy z instruktorem.

13. Wymagania do rozpoczęcia kursu.

Wymagania co do rozpoczęcia kursu są minimalne. Trzeba spełnić tylko kilka podstawowym wymagań:

  • ukończony 18 rok życia,
  • posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe,
  • zezwolenie lekarza medycyny pracy do wykonywania pracy w zawodzie.

14. BHP.

Obsługa urządzenia to nie wszystko, najważniejsze jest zachowanie bezpieczeństwa podczas tej obsługi. Nasi instruktorzy dokładnie wytłumaczą oraz nauczą jak bezpiecznie pracować przy urządzeniu, jak się zachować w razie awarii bądź niebezpieczeństwa i jakich warunkach dana maszyna może być używana.

15. Atmosfera.

Centrum Szkoleń jest jak jedna wielka rodzina. Jaka atmosfera tam panuje? Przyjdź i sam się przekonaj!