• Centrum Szkoleń

Zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn

Dla naszych kursantów oddajemy 15 wózków widłowych wszystkich typów.

10 powodów, dla których warto zrobić kurs na wózki widłowe w Centrum Szkoleń

Kurs na operatora wózków widłowych to jedna z najczęściej wpisywanych przez osoby bezrobotne fraz w polskim Internecie. Ponieważ zainteresowanie szkoleniami na urządzenia transportu bliskiego jest tak żywe, postanowiliśmy przygotować artykuł, w którym podamy wam 10 powodów, dla których warto robić kursy na wózki widłowe. Chcemy, byście mieli pewność, że w stu procentach wykorzystujecie możliwości, jakie daje Wam posiadanie uprawnień 2wjo lub 1wjo. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu na temat korzyści z kursów na wózki jezdniowe.

1. Dodatkowe uprawnienia = dodatkowe pieniądze

Myślę, że najważniejszym argumentem jest fakt, że posiadając dodatkowe uprawnienia, zyskujesz szansę na zarobienie większych pieniędzy. Wielu naszych kursantów przychodziło do nas bez szansy na pracę, a po zakończeniu szkolenia okazywało się, że mogą wybierać w ofertach – to dlatego, że szkolimy solidnie i uczymy jeździć na każdym z urządzeń osobno. Posiadanie uprawnień 2wjo lub 1wjo ma jeszcze jedną zaletę – w momencie, gdy nie możesz znaleźć innej pracy docelowej, chwilowo możesz dorobić sobie w zawodzie operatora. Może to być więc swojego rodzaju zawód-wytrych.

2. Praca również za granicą

Niejednokrotnie wspominaliśmy przy różnych okazjach o możliwości pracy za granicą. Tutaj podaję linki do kilku archiwalnych artykułów o tej tematyce:

http://www.centrumszkolen.net/operator-wozkow-widlowych-praca-za-granica-za-i-przeciw/
http://www.centrumszkolen.net/operator-wozkow-widlowych-za-granica-za-i-przeciw-cz-2/
http://www.centrumszkolen.net/operator-wozkow-widlowych-za-granica-za-i-przeciw-cz-3/

Zrób kurs na wózki widłowe i zdaj egzamin Urzędu Dozoru Technicznego (również organizowany na naszym terenie szkoleniowym), a znajdziesz się w posiadaniu dokumentu, który otwiera przed Tobą możliwości pracy w zawodzie operatora wózków jezdniowych w całej Unii Europejskiej. Tak! Nasze polskie legitymacje dozorowe honorowane są prawie wszędzie w Europie – wyjątek stanowi np. Norwegia, do której wiele osób wyjeżdża, a która nie jest państwem unijnym. Berlin, Manchester, Dublin, Amsterdam – te i inne miasta czekają na Ciebie. Zrób uprawnienia, znajdź pracę i jedź odkrywać świat.

3. Wiele różnych miejsc pracy

Posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe 1wjo lub wózki 2wjo oznacza również, że nawet w Polsce możesz szukać pracy w wielu różnych miejscach. Zazwyczaj jest tak, że określony zawód pozwala na pracę tylko w jednej branży. W wypadku operatora urządzeń transportu bliskiego wygląda to inaczej. Wózki widłowe niezbędne są w wielu magazynach i na halach – począwszy od małych dyskontów spożywczych, a skończywszy np. na sklepach meblowych. Miejsc pracy dla operatora wózków jest więc naprawdę mnóstwo.

4. Minimalne wymagania

Aby móc przystąpić do szkolenia na wózki jezdniowe, trzeba spełnić tylko kilka podstawowych wymagań: mieć ukończone 18 lat, mieć wykształcenie podstawowe oraz mieć komplet badań lekarskich i zezwolenie lekarza medycyny pracy do wykonywania pracy w zawodzie operatora.

5. Ceny, na które może sobie pozwolić każdy

Kursy na operatorów wózków jezdniowych nie jest inwestycją bardzo drogą – ceny oscylują wokół 400 – 600 zł. Pomyśl, czy za taki jednorazowy kurs, który daje bezterminowe uprawnienia na całe życie, to jest wiele? Taką sumę może uzbierać praktycznie każdy, historia zaś zna przykłady ludzi, którzy nie mając nic, pożyczyli pieniądze na kurs na wózki i potem nie tylko bez problem spłacili dług, co zaczęli zarabiać realne pieniądze.

6. Kursy płacone w ratach

Jeśli podany przez ogólny obraz kosztów przerasta Twoje obecne możliwości i nie masz szans, by jednorazowo odłożyć takie pieniądze, to mamy rozwiązanie dla Ciebie idealne. Niedawno wprowadziliśmy nowe rozwiązanie – kursy płacone w ratach. Szkolenie robisz teraz – cenę w ratach 0% spłacasz w określonym w umowie czasie.

7. Kurs możesz robić w godzinach, które Ci odpowiadają

W Centrum Szkoleń kursy możesz robić pomiędzy godziną 8 a 20 i to przez sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Możesz codziennie ćwiczyć godzinę lub dwie, możesz również zapisać się na zajęcia praktyczne w innym, dogodnym dla Ciebie formacie. U nas godziny zajęć umawiasz bezpośrednio z danym instruktorem.

8. Gratisowe godziny nauki jazdy

Centrum Szkoleń nie ma w zwyczaju czerpać pieniędzy od klientów, którym bardzo zależy na nauczeniu się jazdy na wózkach widłowych – dlatego u nas szkolenie robisz tak długo, aż czujesz się pewnie na wszystkiego rodzaju maszynach. Nie dopłacasz nic za dodatkowe godziny – po prostu ćwiczysz, aż jesteś gotowy do pracy lub do egzaminu UDT.

9. Uprawnienia bez ograniczeń

Uprawnienia 3wjo, 2wjo, 1wjo dają prawo do bezterminowego korzystania z urządzeń transportu bliskiego, jakimi są wózki widłowe. Uprawnienia te ważne są bezterminowo, co oznacza, że kurs możesz zrobić teraz, po szkoleniu podjąć pracę w zawodzie operatora i dokumenty te nawet po pięciu lub dziesięciu latach od wydania będą aktualne.

10. Wózki widłowe + kurs na magazyniera

Nasza firma przygotowała niesamowitą promocję, która zachęca do zrobienia kursu na wózek widłowy, ponieważ do podstawowego pakietu dołączamy teraz DARMOWY kurs na magazyniera. Jest to szkolenie pozwalające opanować obsługę skanera oraz poznać podstawowe zagadnienia z zakresu logistyki i towaroznawstwa.

Jak widzicie, istnieje wiele powodów, dla których warto zrobić kurs na wózki widłowe. Wymieniliśmy tylko te najważniejsze. W kolejce pozostaje lista takich, o których nie mogliśmy wspomnieć, ponieważ nasz artykuł strasznie by się rozrósł.

Zapraszamy do Centrum Szkoleń.